Domácnost

Štvou vás rodiče? Pořiďte si myš!

My měli doma jen rybičky. Naši mi žádné jiné zvíře nedovolili. Jen asi když mi bylo patnáct, zjistila ksem, že brácha tajně doma chová černého potkana. Chodil s ním za krkem po ulici a dělal machra.

Pak se to ale nějak domákla máma, udělala bugr a myš objevila. Tenkrátjsem myslela, že vážně umře. Ten řev a tu scénu si nikdo nedokáže představit.

Teď je doma klid před bouří, protože se chystám do útulku pro psa…

Dana

Napište nám na redakční  e-mailovou adresu: redakce@zena-in.cz, svoje zajímavé postřehy a zábavné příběhy a historky, které jste s nimi prožili. Svoje texty můžete doplnit i obrázkem vašeho „kámoše“.

Těšíme se na vaše příspěvky, které budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a ty nejzajímavější samozřejmě odměníme. Dnes je ve hře značkové tričko spolu se šamponem na rovnání vlasů Gliss kur – Asia straight a knížka Richarda Waterse z nakladatelství Metafora Fobie odhalené a vysvětlené, věnovaná mimo jiné i ne zrovna oblíbeným tvorům z živočišné říše.

   
19.11.2009 - Zvířátka - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

  1. [1] Sixty [*]

    Název tématu je pro některé z nás off topic. Zvířata nenosí domů děti, ale zásadně já. Ptactvo, hlodavce, kočky i psySml78Sml74Sml73Sml75Sml69

    superkarma: 0 19.11.2009, 18:13:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme