Soutěžní erotická povídka

Cítila, že není něco v pořádku. Jeho hlas v telefonu se zdál odměřený. Trochu se obávala, co bude, až se večer vrátí domů. V hlavě se jí chvíli honily všechny možné pocity a pak se rozhodla. Domluvila si schůzku s přítelkyní, že přijdou na skleničku do jejich oblíbeného baru. Oblékla si nejslušivější přiléhavé šaty z černé, trochu lesklé látky, nalíčila se tak, aby její tvář byla výraznější, stáhla si dlouhé tmavé vlasy do culíku a na stůl položila vzkaz: ,,Šla jsem se bavit, nevím, kdy se vrátím, Kamča."

Věděla, že ho to rozzlobí. Ta představa ji vzrušila. Libor nebude jen tak sedět doma. Bude ji hledat. Sedly si přímo k barovému stolu, objednaly si červené. Povídaly si, ale Kamila musela myslet na to, co bude Libor dělat, až si přečte vzkaz a zjistí, že není doma...

Tušila správně, netrvalo to ani moc dlouho a do baru vešel vysoký, tmavovlasý muž.
,,Máš tu svýho," mrkla na Kamilu kamarádka.
Kamila se otočila a její pohled se zastavil na Liborově rozzlobené tváři. Zachvěla se vzrušením, zároveň strachem.
,,Dobrý večer, dámy!" upřel na Kamilu ostrý pohled.
,,Nepojedeme se projet?" zeptal se s potlačovaným vztekem, zároveň ironií a jeho oči se blýskaly.
Nechtěla mu to dělat tak jednoduché.
,,Vydržíš, než dopiju? Sedni si k nám!"
,,Hned!" vyštěkl asi hlučněji, než měl, a trojice se rázem stala terčem pohledů zvědavých zákazníků baru. Kamila se zvedla, zaplatila a vydala se směrem k východu. Venku mlčky otevřel dveře od auta a vtlačil ji  nekompromisně dovnitř. Ani si pořádně nevšimla, že jí na zápěstí zacvakl pouta.

Přijeli k tmavému okraji lesa, zahnul na cestu a jel pořád dál. Pak motor ztichl. Vystoupil, chytil ji za náramky a vyhodil ji z auta, dopadla na měkkou půdu. Dívala se na něj vystrašeným výrazem štvaného psa, srdce jí bilo jako o závod.

,,Vstávej!" uslyšela přísný hlas. Poslušně to udělala a cítila, jak se jí klepou kolena. Strčil do ní zezadu: ,,Běž!"
Vydala se do tmy, v zádech jeho zrychlený a vzrušený dech.
,,Stůj! Tady! Kleknout!" Moc se k tomu neměla, a tak přidal facku. Cítila na rameni jeho horký dech, když jí odemykal a zase zacvakl pouta kolem šikmého, hladce oholeného kmene.

Objímala mohutný strom, když jí vyhrnoval šaty nahoru, až přes hlavu, až už nic neviděla. Tiskla se ke kmeni stromu pažemi, prsy, břichem a roztaženýma nohama a začalo ji polévat horko. Pak najednou slyšela praskot větviček, jak odcházel... a bylo ticho. Horko nepolevovalo a její celé vědomí se začalo soustřeďovat na malou, vyvýšenou oblinu kmene přímo nad jejím rozkrokem... pomalu se k ní přitahovala a snažila se najít to nejdráždivější místečko... Prst na zádech v první chvilce skoro nevnímala, ale pak ztuhla, když se vydal podél páteře cestou dolů. Sjížděl až k vlhku mezi jejíma nohama, přidal se k němu další a ještě jeden... Tiskla se ke kmeni, vzrušeně vydechovala do dráždivé vůně svých šatů a chvěla se očekáváním. Konečně prsty zmizely a Kamila celá rozdrážděná vyčkávala, co bude dál. Na zadku ucítila chladný tenký proutek, zachvěla se. Pak jen zaslechla svištivý zvuk, ale dříve, než se stačila připravit, přišla první rána, druhá, třetí... Nejdřív slabě, ale s každou ranou síla narůstala. Pečlivě střídal místa a za chvíli cítila, jak ji všechno pálí. Sykala a prohýbala se pod ostře pálivými ranami a po těle se jí rozlévala směs bolesti a slasti. Zapomněla ve chvíli na všechno, na les, na Libora i na divný pocit z odpoledního telefonátu. Vnímala jen rány a svoje tělo, které se tisklo na drsný kmen stromu a nezadržitelně spělo k vrcholu...

Po chvíli si uvědomila, že rány ustaly. Cítila jeho penis, jak do ní vstupuje a jeho dlaně na rozpálených bocích. Vnímala jejich pevný stisk a stále rychlejší a prudší pohyby, jak narážel na její oteklá a rozšvihaná místa, jak se prodíral hloub a hloub. Konečně se k ní přirazil a uslyšela přidušený táhlý sten. Zaryla nehty spoutaných rukou do svých dlaní a pak ucítila velkou tíhu...

Když pak ujížděli zpátky v proudu svítících aut směrem k městu, na sedadle musela kvůli bolesti klečet. Dívala se na Libora, jak řídí, a když se jejich pohledy střetly... byly v nich bolest, láska a uspokojení.

Napište nám také svou erotickou povídku a vyhrajte kosmetický balíček plný překvapení!
redakce@zena-in.cz
Pravidla soutěže najdete ZDE (klikněte).

Reklama