Přijde vám nahota špatná? Jste puritánky? Potom byste si jistě rozuměly s rodiči čtenářky Átéčka. A jak se Átéčku podařilo překonat strach z nahoty, který jí vštěpovali odmalička? To se dočtete v její příspěvku k dnešnímu tématu!


Átéčko

Můj vztah k nahotě je poněkud zvláštní. Byla jsem vychována v tak puritánské rodině, kde se nahota opravdu nenosila a tak se stalo, že jít na pláž a tam se svléknout bylo pro mě hrozně těžké. Tak, že jsem to ani nemohla udělat. Tenhle blok jsem si v sobě nesla po celé mládí. Pokud jsem skočila do vody v přírodě, skočila jsem oblečená. Hrozně jsem se styděla.

Zvláštní na tom je, že tenhle problém mi pomohlo odstarnit moře. Letěla jsem k moři se známou a po příchodu na místo jsem se jí svěřila, že bude problém dostat mě do plavek. Nebyla to ani nahota, která mi vadila, ale ten pocit z mládí, který ve mě zanechaly rodičovské zákazy, že svlékat se je něco nepřípustného a velice špatného.

Bylo mi už hodně let, kdy jsem stála na břehu moře a bojovala s těmito pocity. Nakonec jsem se svlékla do prádla a skočila do vody. Bylo to nádherné! Ale když jsem vycházela z vody, prádlo mi opět začalo vadit. Ale jinak!

Sundala jsem si ho a chvíli jen tak ležela na slunci.

V tu chvíli jsem se ujistila, že na nahotě není vůbec nic špatného, ani vulgárního a zabydlela se ve mě myšlenka, že se chci opalovat a koupat už jenom takhle.

A protože to nebylo na veřejné pláži před hotelem, za chviličku se malé plážičky začaly zaplňovat lidmi, kteří neměli nikdy problém s nahotou a já jsem už neměla ten pocit nedokonalosti, který do mě nasadili mí rodiče.

Lidská těla se mi líbí. Není na nich nic k smíchu, ale ani si je nikterak dlouze neprohlížím.

Vlastně něco mi přece jen vadí! Když si pustím v televizi hudební kanál, připadá mi to, že v každém klipu jde o to, co nejvíce se svléknout a co nejvíce ukázat.

Ale tohle už není o nahotě, ale o sexu. Třeba na mě výchova zanechala větší stopy, než si myslím...

Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama