Další nevšední vánoční zážitek zaslala čtenářka LucikPucik. Není to přímo z letošních Vánoc, ale příhoda v ní utkvěla...

Už vám někdy spadl Vánoční stromeček? Čtenářka LucikPucik tuto zkušenost má. Ale není to jediná nehoda, která se ten den stala. Naštěstí to všichni přežili a mohli se z pohotovosti vrátit domů...


Tato příhoda se mi stala již před lety a je spíše tragikomická. Byl Štědrý den a děti si šly na chvíli hrát ven. Vymstila se mi určitá preciznost, muž při urovnávání bytu po dětech posunul křeslo o kousek jinam a já udělala protipohyb... Výsledkem byl skoro skalpovaný nehet na palci levé nohy, začala mi crčet krev a můj muž, který nesnáší pohled na krev, začal blednout.

Zařvala jsem na něj, ať si dá panáka, jde k našim sousedům a pošle sousedku Marušku k nám, aby mi pomohla. Ta ale měla stejný problém jako můj muž a oba si na to leknutí museli dát panáka.

Takže na chirurgii mě vezl soused. Po ošetření jsme šli chvíli posedět k nim, se sousedem jsme museli také zapít ten šok, vzpomínali jsme na různé příhody... Nálada byla skvělá, nasmáli jsme se.

Sousedé mají každý rok živý stromek a co možná největší. Můj muž seděl v křesle, krásný vzrostlý nazdobený stromek byl za ním. A najednou koukáme, stromek pomalu padal a my jsme jenom nevěřícně koukali, jak přistál mému muži na hlavě.

Nejdříve jsme ztuhli, ale když muž začal událost komentovat, tak jsme se začali smát. Má naštěstí tvrdou „palici“, odnesl to jenom boulí a díky tomu, že stromek zabrzdil, tak se nerozbila ani jedna ozdoba. A nemuseli jsme řešit, koho shánět, aby muže odvezl na chirurgii, protože jsme všichni požili...

Na tento Štědrý den nezapomeneme. Atmosféra byla výjimečná!
LucikPucik

Pozn. red.: Příspěvek neprošel redakční jazykovou korekturou.

Denní soutěž 27.12.2012

  • Souřadnice: 4 - 2 - 1 - 6

Co se souřadnicemi dělat se dozvíte dnes v 15.00 hodin.

Téma dne 27. 12. 2012: Jak jste prožily Vánoce?

  • Stalo se u vás o Štědrém dnu něco neočekávaného?
  • Měly jste bohatého Ježíška?
  • Z jakého dárku jste měly největší radost?
  • Máte nějaké vydařené fotky z letošních Vánoc?

Své odpovědi na tyto otázky posílejte ideálně formou příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 27. 12. 2012 a 15.00 hodin. Můžete přihodit i rozumné množství fotek stromečku, štědrovečerní tabule a tak... Jako dárek pro jednu z přispěvatelek tu mám tři Vánoční čaje a jeden Diář na rok 2013, to vše od firmy Albi.

čaje a diář

 

Reklama