Vztahy

Striptér Niko: „Rád vám ho ukážu, ale musíte si připlatit.“

Také ráda spočinete okem na krásném a vypracovaném mužském těle? Tak to se vám dnešní rozhovor bude velmi líbit. Dnes jsem totiž vyzpovídala sexy striptéra Nika, kromě jiného padla i otázka na velikost výbavy striptérů. :) Takže, milé dámy, pohodlně se usaďte a pokochejte se!

sd

Niko, ty ses zúčastnil jedné reality show, ve které jsi bohužel nevyhrál, ale změnil se ti nějak život?
Nikdy by mě nenapadlo jít do nějaké reality show, jelikož se na televizi ani nedívám, natož na reality show. Moje milovaná sestřička však byla jiného názoru, přihlásila mě tam a pak do mě hustila, ať to alespoň zkusím. Kvůli ní jsem zašel na casting v Bratislavě a vybrali mě. Řekl jsem si proč ne, dovolená zcela zdarma v Karibiku a další životní zkušenost, která nemůže ublížit. Ve finále jsem rád, že jsem tam byl. Jsem typ člověka, který rád zkouší nové životní výzvy, hlavně jsem získal hodně kontaktů a plno různých nabídek na práci.     

Ty jsi zmínil různé nabídky na práci, u toho zůstanu, máš totiž celkem zajímavé povolání – striptér. Jak ses k němu dostal?
Ano, je to zajímavé povolání, s tím souhlasím. :-) Dostal jsem se ke stripu asi před dvěma lety, kdy jsme byli s kamarádem na erotickém festivalu, který se konal v Praze. Tam si mě všiml jeden z členů a zároveň zakladatel striptérské skupiny California Dreams, který mě oslovil, zda bych neměl zájem se na jejich vystoupení podívat, případně s nimi spolupracovat. Přiznám se, že poté, co jsem viděl jejich úžasnou show, jsem to hned musel vyzkoušet. Ta obrovská ženská síla a neskutečná atmosféra, která tam panovala, mě dostala. :-) Moje první vystoupení na zkoušku bylo v divadle před cca 500 ženami a po vystoupení jsem hned věděl, že přesně tohle je to, co chci dělat. Poprvé ve svém životě dělám to, co mě baví a naplňuje.  

sd

Přemýšlel jsi o kariéře striptéra už někdy v minulosti?
No, popravdě, přemýšlel. To už je hrozně dávno, ale nikdy jsem se neodvážil to zkusit. Seznámení se skupinou California Dreams byla pro mě úžasná příležitost, jak začít se striptýzem, a hned na vysoké úrovni.

Jak se vlastně někdo může stát striptérem, musíš někam na konkurz?
Myslím si, že ten, kdo dobře vypadá, má slušnou postavu, umí se pohybovat, má charisma a hlavně si užívá pozornosti žen, nepotřebuje žádný konkurz. :-)

A co tvoje rodina? Vzala to, nebo ti to rozmlouvali?
Moje rodina je skvělá, vzali to úplně v pohodě, dokonce moje ségra mě v tom hodně podporuje a obdivuje mě. Ono je to možná i tím, že je velký rozdíl dělat strip na úrovni, jako třeba slavní Chippendales, a oproti tomu se někde obnažovat na zakouřené diskotéce, kde jsou i chlapi. Já mám rád večírky na úrovni, které také máme. Na našich Ladies night si zakládáme na tom, aby to bylo co nejlepší, chceme ženám nabídnout to, co si zaslouží, takže vysokou kvalitu. :-) Velký sál, společné choreografie, profesionální osvětlení a ozvučení je samozřejmostí.

Nedávno se konalo Mistrovství světa v pánském stripu, kde bylo až 1800 žen, bylo to neskutečný zážitek, který se nedá ani popsat, jen zažít. :-) Jen ještě podotknu, že jsem skončil na třetím místě, což mě velmi potěšilo.  

sd

Co tě na této práci nejvíce baví, a naopak nebaví?
Baví mě snad úplně všechno. :-) Nejvíc však odezva žen při vystoupení, to je pocit k nezaplacení a stal jsem se na něm závislým. :-) Co mě naopak nebaví, je to, když mám občas vystoupení někde na diskotéce, kde je více chlapů než žen... Je štěstí, že tyhle kšefty jsou jen občas.

Chcete vědět, zdali je pro striptéra důležitá velikost jeho výbavy? Klikněte na další stranu, kde uvidíte i mnohem více fotek!

Přejít na stranu:

 
   
19.06.2015 - Láska a vztahy - autor: Markéta Škaldová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [72] Mickey Mouse [*]

  cilani — #71 Já Vám TOHOTO chlapa nijak nevnucuju. Pro mne je také směšný. Jenže jste použila paušalizaci - že je pro Vás KAŽDÝ chlap směšný a asexuální. Což je docela jasný nesmysl. Takže pořád nechápu, proč se to snažíte hájit. Je pro Vás manžel směšný a asexuální?

  superkarma: 1 08.07.2015, 16:37:54
 2. [71] cilani [*]

  Mickey Mouse — #70 napsala jsem, že chlapi dělající striptýz jsou pro mě směšní a asexuální (doplňuji) a chlap naparující se jak kohout je směšný taky a co? Je mi jedno, co je pro druhé ohledně vzhledu podstatné, já to mám po svém a ani vnucování jiného názoru na tom nic nezmění.. Končím s touto debatou, sama vím nejlépe, jak to ve vztahu k chlapům mám a že se to někomu nelíbí - nu což, to není můj problém..

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #72
  superkarma: 0 24.06.2015, 11:39:54
 3. avatar
  [70] Mickey Mouse [*]

  cilani — #69 Uff, já o voze, vy o koze. Sml68 Vzhled JE důležitý. I pro vás: sama píšete, že nesmí být odpudivý (a já dodávám, že ani směšný).

  Nejde o prvoplánovou líbivost nebo výběr podle vzhledu. Jenže prohlášení, že mužské tělo je směšné, je prostě příliš. Protože s odpudivým nebo směšným chlapem nelze mít intimní vztah, ať by ten chlap byl jinak příjemný, důvěryhodný, chytrý, zábavný a zajímavý. Sml68

  1. na komentář reaguje cilani — #71
  superkarma: 1 24.06.2015, 11:20:38
 4. [69] cilani [*]

  Mickey Mouse — #68ale já to nemám buď a nebo a ani jsem to nikde nepsala a stojím si za tím, že líbivý vzhled není pro vztah rozhodující (u velké řady lidí). Pro mě je podstatné, jak se s tím člověkem cítím a fyzicky mi nesmí být nepříjemný. Nemám v sobě nějak určeno co se mi na lidech líbí. Každý je jiný, ale vzhled není to, co by způsobilo, že mi na někom začne záležet. Vzhledem mě může člověk odpudit, ale to i chováním.. Přitažlivost není dána vymakaným svalstvem nebo hezkým obličejem. Přitažlivý je pro mě chlap, se kterým se dokážu uvolnit, je mi s ním dobře, máme si co říct a sedíme si. Jak jsem už níže někde psala, když jsem se seznámila s přítelem, vůbec se mi nelíbil, fyzicky mě nezaujal, nepřitahoval a když jsem ho poznala zjistila jsem, že lepšího člověka neznám, že je pro mě pan dokonalý.. Sml80

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #70
  superkarma: 0 24.06.2015, 10:23:55
 5. avatar
  [68] Mickey Mouse [*]

  cilani — #67 Proč to máte postavené buď a nebo - krása versus moudrost? To je hloupé. Vztah nemůže fungovat ať chybí jedno nebo druhé! Sml23

  Ve skutečnosti pro dobrý vztah potřebujete jak tu krásu/přitažlivost, tak to charizma/moudrost a duševní souznění. Když budete ohrnovat nos nad jeho tělem, dopadnete stejně špatně, jako když si najdete hloupého modela. Ono totiž moudrost a charizma také na vztah nestačí. Ta přitažlivost tam musí být také. Jinak skončíte jako dva cizinci, co se sice respektují, ale je mezi nimi chladno.

  Opravdu můžete jít do postele s chlapem, který vám připadá nehezký a směšný? Sml80 S ženskou, které bych tak připadal, bych do manželství ani do postele nemohl. I kdyby mi chválila moudrost a charizma až do oblak.

  1. na komentář reaguje cilani — #69
  superkarma: 1 23.06.2015, 14:40:54
 6. [67] cilani [*]

  Rikina — #63 no, jestli to v posteli klape nezáleží na tom, jestli zvlhnu při pohledu na něčího pinďoura.. u mě to tak třeba nefunguje a čím více by se chlap natřásal, tím směšnější by mi přišel. Mně osobně chlapi na striptýzu taky nepřijdou ani trochu sexy, spíš směšní.. Sml80

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #68
  superkarma: 2 22.06.2015, 08:22:28
 7. [66] cilani [*]

  Mickey Mouse — #51 takže jde jen o krásu a nic jiného ji na muži nemůže přitahovat? No, osobně si chlapa podle těla nevybírám, to je podružné. Tohle jsi hodně zjednodušil. Nemusí se ti její názor líbit, ale má na něj právo a nevidím na něm nic tak příšerného, abys to tak prožíva... Sml80

  superkarma: 1 22.06.2015, 08:04:43
 8. [65] Karo Líná [*]

  Mickey Mouse — #62 Rikina — #63 To je fakt Sml67 Jakmile tam ta přitažlivost není, je to v pytli. Někomu to třeba nevadí a mají sex i tak, ale to já neumím. Nejsem a nechci být hérečka Sml32

  superkarma: 1 21.06.2015, 22:16:20
 9. avatar
  [64] Suzanne [*]

  Mickey Mouse — #62 Rikina — #63 Když vy to máte oba postavené tak černobíle Sml30

  superkarma: 2 21.06.2015, 19:38:20
 10. [63] Rikina [*]

  Suzanne — #59 Hmm, charisma, moudrost a láska jsou velice nedostatkové a také značně pomíjivé věci. Sml80 Tím více pomíjivé, když to neklape v posteli. A upřímně řečeno si neumím dost dobře představit vztah, kde pravidelně chodí žena do postele s tím známým "zavři oči, dcero, a mysli na Anglii", protože se jí obecně mužská těla oškliví a/nebo jí připadají směšná. To nemůže dobře dopadnout. Sml80

  1. na komentář reaguje Suzanne — #64
  2. na komentář reaguje Karo Líná — #65
  3. na komentář reaguje cilani — #67
  superkarma: 0 21.06.2015, 19:17:04
 11. avatar
  [62] Mickey Mouse [*]

  Suzanne — #59 Ale ano, to je všechno pro dobrý vztah nezbytné. Jenže ani sebevětší moudrost vztah v posteli nezachrání, když se ženská rozhodne, že mužské tělo je ošklivé. To by urazilo i moudrého, charismatického a láskyplného muže. Fakt bych rád viděl, jak by se její manžel tvářil, kdyby mu řekla, že se jí jeho tělo nelíbí... Sml80

  1. na komentář reaguje Suzanne — #64
  2. na komentář reaguje Karo Líná — #65
  superkarma: 1 21.06.2015, 18:19:59
 12. [61] Karo Líná [*]

  Když on je problém, že hezkých ženských je na světě o dost víc než hezkých mužských. Potom to k sobě nejde úplně napasovat a plno krasavic tráví svá nejlepší léta po boku někdy až ošklivců, že jeden jen zírá, jak vůbec můžou Sml30 Na takových se potom musí hledat to charisma, vtip, charakter, a ano, některým stačí ty peníze, aby s ním byly Sml80

  Mně se teda fešáci s krásnými těly líbí moc. Za mlada jsem i na ty striptýzy chodila. Tenhle je na pohled moc hezký, ale jelikož jsem viděla jeho chování v reality šou, zas tak moc mě nebere. Klidně ale přiznám, že z postele bych ho nevykopla Sml57Sml30

  superkarma: 1 21.06.2015, 17:53:21

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] macasev [*]

  No někdo holt radši operu jiný striptýz. A hodnotit někoho podle rozhovoru Sml80. O tom jak rozhovor vyzní má především prsty autorSml58.

  superkarma: 0 21.06.2015, 12:29:21
 2. avatar
  [59] Suzanne [*]

  Mickey Mouse — #51 Ty a takové zjednodušování? Sml80 To mě překvapuje Sml22 I moje babička, která zastávala názor, že na muži je nejhezčí kravata, byla se svým mužem kvůli jiným věcem, než jsou peníze. Neměli peněz nazbyt, měli tři děti a láskyplný vztah na celý život. Co charisma? Moudrost? Láska? Sml58

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #62
  2. na komentář reaguje Rikina — #63
  superkarma: 3 21.06.2015, 11:02:42
 3. [58] Rikina [*]

  Jandywoman — #54 Právo na názor vám nikdo nebere. Sml80 Jestli si ho chcete nebo umíte obhájit, to je taky vaše věc. Ale stejné právo mají i ostatní, a diskuze jsou od toho, aby se různé názory mohly vyjádřit a eventuálně třeba i obhajovat - jinak by tu žádné diskuze přece nemusely být, neb by to bylo zbytečné, na to, aby sem lidi dávali jen smajlíky nebo nic neříkající věty holé, bez obsahu, na to není třeba dávat diskuzní prostor. Sml80

  Anketu si dělat nepotřebuju, názor svých kamarádek znám, a názory cizích žen se dočtu tady. Že jsem mnohdy překvapená, to nezastírám. Občas se i pobavím Sml57

  superkarma: 0 21.06.2015, 07:48:53
 4. [57] MaVy [*]

  k svátku jsem před pár lety dostala pánský striptýz, ač se mi chlapské tělo líbí i nahé, ač baba je oku libější Sml57, tohle mě nijak neuchvátilo, vzrušení jsem v tom žádné necítila Sml80

  superkarma: 0 20.06.2015, 21:13:06
 5. avatar
  [56] Dudlajlama [*]

  Jandywoman — #54 Tak si to tak neber, je tu par sexuelnich expertu a mit jiny nazor se rovna zarazeni do kategorie puritanek a suchych vetvi.

  Muzu ti rici, ze muzske telo me rozhodne vic atraktuje pri beznych cinnostech, cili spis oblecene, striptacke pohyby a tanecky jsou pro me vylozene smesne a zzenstile.

  superkarma: 9 20.06.2015, 20:20:33
 6. avatar
  [55] gerda [*]

  Tak už asi vím, jací muži se mi líbí - a nemusí kvůli tomu ani blbnout na pódiu a mávat svrškama. Teď jsem se dívala gymnastiku mužů. Vypracovaná těla - co ti dokáží na nářadí, musí mít sílu jako hrom - pokud bych měla volit mezi svalovci a sportovci, tak sportovci Sml67. Anebo dřevorubciSml30, jenže těch se tady v magazínu nikdy nedočkám. Tady jsou v nabídce pouze načesaní šampónci anebo zbytnělí svalovci (fuj, to je vlastně ten cizopasník, že jo? Taky protivný.)

  superkarma: 0 20.06.2015, 20:14:02
 7. avatar
  [54] Jandywoman [*]

  Rikina — #53Promiňte, ale vzhledem k tomu, že mám tento server opravdu velmi ráda a chodím sem za jiným účelem než obhajovat své názory či hájit se před nějakým nezdvořákem, že nejsem děvka, nýbrž obyčejná, slušná, 52-letá, vdaná ženská, končím tyto vzájemné dialogy s Vámi i s "panem" příspěvkem 51. Nejsem povinna nikomu zde podávat žádné vysvětlení, proč píši do komentu ten či onen názor. Přesto, pokud dovolíte, právo na něj mám, ať už se vám to líbí nebo ne.

  Mimochodem, zkuste si udělat malou soukromou anketu mezi kamarádkami, kolegyněmi,... apod., kolika z nich se líbí chlap tak, jak ho pán Bůh stvořil. Možná budete překvapená.Sml58

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #56
  2. na komentář reaguje Rikina — #58
  superkarma: 2 20.06.2015, 18:46:35
 8. [53] Rikina [*]

  Jandywoman — #46 Jen jsem se pokoušela pochopit vaši logiku uvažování. Sml80 Nerozumím tomu, proč je váš názor na mužská těla v pořádku, zatímco kdyby tentýž názor měl muž na těla ženská, už to v pořádku nebude a bude patrně úchylný. Jak sama píšete - na rozdíl od žen. Proč? Sml80 Já ten rozdíl skutečně nevidím. Tak jsem se zeptala, no. Vysvětlení pořád neznám, a kloním se k tomu, že ani žádné není - že to bylo jen takové hloupé plácnutí do větru.

  1. na komentář reaguje Jandywoman — #54
  superkarma: 1 20.06.2015, 17:43:23
 9. avatar
  [52] Mickey Mouse [*]

  Keltka — #48 Ani ne. Ale nemám rád hloupé generalizace a ještě hloupější vyjádření o tom, že ženské tělo je hezké a mužské fuj. Nebo řeči o tom, že chlapovi se ženské tělo líbit musí (jinak je gay), zatímco ženě se mužské tělo líbit nemusí, protože...co?...je nafoukaná? Sml80

  superkarma: 1 20.06.2015, 17:01:59
 10. avatar
  [51] Mickey Mouse [*]

  Jandywoman — #46 Jestli se vám nelíbí nahé mužské tělo, pak jste s ním šla do postele zřejmě podle toho, jak má naditou peněženku...Sml80

  1. na komentář reaguje Suzanne — #59
  2. na komentář reaguje cilani — #66
  superkarma: 2 20.06.2015, 16:58:37
 11. avatar
  [50] gerda [*]

  kobližka — #38tož nevím, baba pak přijde namlsaná z produkce a doma ten, co ho popisuješ...Sml80Sml52Sml52Sml52 - pánský striptýz = rozvraceč českých manželstvíSml52Sml52Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 2 20.06.2015, 12:54:40
 12. [49] Keltka [*]

  hubajda — #2 no asi tak, právě proto jsem napsala, že je ho škoda..(že nedělá něco normálního)

  superkarma: 0 20.06.2015, 09:56:16
 13. [48] Keltka [*]

  Mickey Mouse — #19 že by mužská ješitnost? Sml30

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #52
  superkarma: 2 20.06.2015, 09:54:41
 14. [47] Keltka [*]

  Ten je krásnej...škoda, že je striptér. Sml30Sml30Sml16Sml79

  superkarma: 0 20.06.2015, 09:52:31
 15. avatar
  [46] Jandywoman [*]

  Je neuvěřitelné, kam až dojde diskuze, řekne-li tu člověk svůj názor, že na nahém mužském těle při stryptýzu není NIC MOC hezkého. Dozvím se, že jsem hloupá,(19) podivná lesba.Sml23 Např. u Pentličky (12) to nikoho nepobouří Sml80 No, v pohodě, já to unesu.... V každém případě vždy říkám to, co si opravdu myslím.Sml16

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #51
  2. na komentář reaguje Rikina — #53
  superkarma: 1 20.06.2015, 08:51:56
 16. avatar
  [45] Jandywoman [*]

  Rikina — #44 Sml52

  superkarma: 0 20.06.2015, 08:34:44
 17. [44] Rikina [*]

  Jandywoman — #43 A nejste třeba lesbička nebo podivínka? Sml80

  1. na komentář reaguje Jandywoman — #45
  superkarma: 1 20.06.2015, 07:16:45
 18. avatar
  [43] Jandywoman [*]

  cilani — #20 To je správně řečeno, díky. A musím doplnit to, co jsem níže řekla: Ano, nahé mužské tělo mě opravdu nebere, ovšem polonahé, jak zde popisuješ ty, to už je o něčem úplně jiném. I můj muž má velmi vysportované tělo a je-li tzv. polosvlečen, ... mňamSml58.

  Mickey Mouse — #19Dovolím si Vás opravit, netvrdím, že se mi nelíbí mužské tělo, pouze říkám svůj názor, a sice, že na mužském nahém těle (myšleno především při stryptýzu!, abychom se drželi tematu, ke kterému jsem dávala komentář) z mého pohledu není nic moc hezkého.

  A když se ptáte, jak bych reagovala na mužské vyjádření o tom, že na nahaté ženské není nic hezkého, inu, buď bych ho považovala za homosexuála, nebo za podivína, protože narozdíl od žen, u mužů je tento názor opravdu přinejmenším podivný, ne-li přímo uchýlný.

  1. na komentář reaguje Rikina — #44
  superkarma: 2 19.06.2015, 23:47:46
 19. avatar
  [42] Dudlajlama [*]

  samecka — #31Sml16Sml67

  superkarma: 0 19.06.2015, 23:26:01
 20. avatar
  [41] cibulicka [*]

  To není moje káva.....

  superkarma: 0 19.06.2015, 23:19:55
 21. avatar
  [40] black.bird.third [*]

  Byly jsme s holkama na California Dreams. Coz o to, postavy maj vymakane, ale vystoupeni bylo misty az trapne. Asi na to nejsem. A z peti ucinkujicich HO ukazal jen jeden asi na tri vteriny. A holky, o nic jste neprisly. Ti nasi chlapi doma jsou mozna vetsi borci Sml16

  superkarma: 0 19.06.2015, 21:59:54
 22. avatar
  [39] Suzanne [*]

  Pěkný na oko Sml16 A když je poptávka, proč by to nedělal. Hezký kousek. Ale za "HO" si připlácet nebudu Sml30

  superkarma: 0 19.06.2015, 20:50:33
 23. avatar
  [38] kobližka [*]

  gerda — #36 No,tak některé dámy se rády podívají na svalouše,zvlášť když doma mají pupkatýho strejdu s pleší a zájmem jenom o pivo,gauč a telku.Je to prostě zábava,v tom klam nevidím.

  1. na komentář reaguje gerda — #50
  superkarma: 2 19.06.2015, 19:32:03
 24. avatar
  [37] gerda [*]

  gerda — #36myslím tím pánské striptéry, jak se cítí pánové na dámských, nemůžu posuzovat.Sml16

  superkarma: 0 19.06.2015, 18:35:14
 25. avatar
  [36] gerda [*]

  kobližka — #35mně by bylo za a) blbý tam vůbec jít a za b) předstírat nadšení, jako bych něco takového viděla poprvé v životě - jen kvůli okolí, že se to tam tak prostě patří. Nic nového by mi nepředvedl a platit za to?Sml80 Nejsem blázenSml30. Nikdy jsem striptýzům na chuť nepřišla - je to jakési oboustranné klamání. Na to se asi člověk musí opravdu ožrat, aby ho to pobavilo.Sml80Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #37
  2. na komentář reaguje kobližka — #38
  superkarma: 1 19.06.2015, 18:33:57
 26. avatar
  [35] kobližka [*]

  gerda — #34 No,taky mi to tak přijde.Ovšem na druhou stranu je fakt (a nedávno jsem to někde četla,nebo slyšela),že dámy jsou na pánském striptýzu jako utržené ze řetězu a co si dovolí ony ke striptérům,to si v žádném případě nesmí dovolit chlap na striptýzu ženském.Ale jinak je mi to docela fuk.

  1. na komentář reaguje gerda — #36
  superkarma: 0 19.06.2015, 17:55:25
 27. avatar
  [34] gerda [*]

  kobližka — #32stejně kecá, aby byl zajímavější.Sml24

  1. na komentář reaguje kobližka — #35
  superkarma: 1 19.06.2015, 17:51:43
 28. avatar
  [33] gerda [*]

  Doufám, že v pondělí bude další oduševnělý rozhovor. Podle vývoje soudím, že by mohl přijít milý, zkušený a vzdělaný umělec Rosenberg, to je taky naše národní veličinaSml30.

  superkarma: 2 19.06.2015, 17:50:31
 29. avatar
  [32] kobližka [*]

  samecka — #31 Tak za prvé míň peněz,to je fakt a pak by asi těžko takovému dřevorubci toužila jak matka,tak i dcera,vzít mu "ho" do pusy Sml32

  1. na komentář reaguje gerda — #34
  superkarma: 0 19.06.2015, 16:13:43
 30. avatar
  [31] samecka [*]

  Ach, božíčku, chlapi jsou to pohlední, ale mě stejně napadá, že by mohli se svou muskulaturou spíš lámat skály a rubat dřevo než kroužit pánví... Chápu ovšem, že by asi byli míň placení...Sml24

  1. na komentář reaguje kobližka — #32
  2. na komentář reaguje Dudlajlama — #42
  superkarma: 2 19.06.2015, 14:10:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme