Chcete získat slevový kupon v hodnotě 20 % na nákup v obchodech Levi’s®? Pak si o něj napište!

 

Úplně nový časopis THE CUT by Levi’s® je určen mladým, dynamickým lidem, pro které je značka Levi’s® nejenom módním oblečením, ale především představitelem originálního životního stylu. Má mezinárodní přesah a je distribuován pouze prostřednictvím prodejen Levi’s® Store v ČR, Maďarsku, Polsku a na Slovensku.

 

V prvním vydání pro sezonu podzim/zima ’07 najdete informace ze světa kultury a hudby z celého světa a rovněž exkluzivní fotografie nové kolekce Levi’s® pro podzim/zimu’07. Časopis se dělí na několik sekcí, například rozhovory s osobnostmi z kulturního a hudebního světa a informace o koncertech a další. Exkluzivní fotografie kolekcí Levi‘s jsou nafoceny v rockové atmosféře a speciálně je na přání časopisu vytvořil známý pár polských fotografů Zuza Krajewska a Bartek Wieczorek. 

V dalších rubrikách najdou čtenáři zajímavé články o Naughty Jamesovi (nejslavnější fotoblog na světě), Konradu Aksinowiczi (polský režisér klipů) anebo Krištofu Kinterovi (světoznámý český tvůrce objektů a instalací). V časopisu dále upoutá exkluzivní interview s americkou skupinou THE GOSSI”, krátké ilustrované příběhy o značce Levi’s® a v rubrice Galerie snímky pomalovaných džíns Levi’s® vytvořených českým malířem Janem Gemrotem.

 

Zvláštním dárkem pro milovníky značky Levi’s® je voucher s 20 % slevou na oblečení z kolekce podzim/zima ’07.

 

500 nejrychlejším, kteří si napíší, zprostředkujeme zdarma zaslání časopisu se slevovým kuponem!  

 

 

 

 

 

 

Nabídka na rozeslání časopisu je v tuto chvíli již ukončena, 500 čtenářek se může těšit na zaslání časopisu!

 

 

 

 

Reklama