Bulvár

Středeční téma: Ráno před zrcadlem

Dnes by mě zajímalo, jak probíhá vaše ráno před zrcadlem. Znamená to pro vás metamorfózu do úplně nového člověka, nebo jen hygienickou záležitost? A jaké prostředky berete na pomoc?

Představte si, že jste právě vylezla ze zahřátého pelíšku a jako poloslepé kotě jste se došátrala do koupelny. Kuk! Kdopak se to na vás dívá ze zrcadla? Jste to vy, nebo někdo úplně jiný?

Pouštíte vodu, berete kartáček, sušíte si obličej v ručníku… a co pak?

Potrpíte si na dokonalý zevnějšek umocněný hladkou make-upovou pletí, laním pohledem nekonečných řas a malinovými rty? A co vlasy – koruny krásy? Kolik těm věnujete pozornosti? Používáte tupírovací hřebínek a lak na vlasy?

Sprchujete si ráno celé tělo, nebo vystačíte s umývadlem? A jakou používáte kosmetiku? Krém, pudr, tužku, řasenku, tvářenku, tekuté linky, stíny… prozraďte členy vašeho zkrašlovacího vojska!

A nakonec vůně! Jaký je váš oblíbený parfém? Používáte stejný do práce i na společenské příležitosti? A voníte se vůbec?

Co všechno používáte na umocnění své krásy? Máte osobní fígle, jak se zbavit například oteklých víček, přeleželých vlasů, pomačkané tváře?

Dnes se těšíme na vaše odpovědi dvojnásob, a přejeme vám i sobě, abychom od sebe navzájem získaly zajímavou inspiraci.

Adresa:

redakce@zena-in.cz

   
09.03.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme