Minule jste mohla udělat radost výhrou v samolodích partnerovi. Teď je na čase udělat radost sobě! Odměnou, pokud uspějete, bude balíček, ve kterém najdete Zdokonalující denní krém True Perfection, Obnovující noční krém True Perfection a Magické zdokonalující sérum True Perfection s komplexem InstantGlow. Balíček je v hodnotě 1 547 Kč.

A jak ho můžete získat?

Pravidla jsou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru.

Zahrajte si dnes, ve středu 12. 11. (nebo ve čtvrtek 13. 11.) samolodě do 42 tahů včetně! Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o balíček Oriflame v hodnotě 1 547 Kč! A to určitě stojí za námahu.

Výherci budou tři!

  • Úterý 11. 11.
  • Středa 12. 11.
  • Čtvrtek 13. 11.

A co na Vás v balíčku čeká?

  • Zdokonalující denní krém True Perfectiona a Obnovující noční krém True Perfection s výtažky z perské akácie

True PerfectionaDenní a noční krém True Perfection zdokonalí vaši tvář nejen během dne, ale i v průběhu spánku.

Denní krém aplikujte hned po probuzení, noční zase ve večerních hodinách na dokonale vyčištěnou pleť, vyhněte se oblasti očí.

True PerfectionaDenní krém hydratuje pleť až na 24 hodin, dává pokožce zářivější vzhled a redukuje mdlý odstín. Nejlepších výsledků dosáhnete po nanesení séra hned po probuzení. Noční péče obsahuje navíc kyselinu glykolovou, která vyhlazuje první výrazové linky a zlepšuje texturu pleti během vašeho spánku. 

Prokazatelně viditelné výsledky již do 2 týdnů!

  • Magické zdokonalující sérum True Perfection s komplexem InstantGlow

True PerfectionaProjasněná a svěží pleť od 1. aplikace

Stres, únava, znečistěné prostředí a nevyvážená strava mohou způsobit vznik molekul zrychlujících stárnutí na buněčné úrovni. Důsledkem jsou nedokonalosti, nedostatek jasu, nerovnoměrný tón a textura pleti. Receptura magického séra True Perfection je kromě perské akácie obohacena o komplex InstantGlow s inovativními perličkami, které rozptylují světlo po pleti. Tento rozptyl vytváří viditelné výsledky již od první aplikace. 95% žen v klinickém testu uvedlo, že pleť vypadá zdokonaleně a znatelně zdravěji. Výtažek z perské akácie neutralizuje buněčné nečistoty, pomáhá redukovat viditelné známky únavy, dodá pleti sametovou texturu a vyrovnává její tón.

Jak se zapojit do hry samolodě? Návod najdete ZDE (klikni)

 

Reklama