Bylo mi skoro 17 let, byla jsem ještě nepolíbená a čistá jak lilie. Chodila jsem na brigádu do obchoďáku a zrovna jsem seděla opřená za kasou a koukala přes výlohu na eskalátory. Uviděla jsem kluka, co jel nahoru a tak se otáčel, až málem spadnul. Za chvíli přišel k nám do obchodu si popovídat. Po chvilce říkal, že se staví druhý den, načež jsem mu odpověděla, že tam nebudu. Strčil mi do ruky banán, na kterém bylo napsané jeho telefonní číslo a slíbil, že si mě v 18 hodin v krámku vyzvedne.

Tak udělal a já šla na první rande :) Maminka se o mě vždy hodně bála, takže co se týče chlapů, dostala jsem spoustu varování. První blbost (podle mamky, teď i podle mě) jsem udělala, že s úplně cizím člověkem jsem vlezla do auta. Jeli jsme na večeři a pěkně si povídali. Pak jsem udělala druhou blbost, a to, že jsme jeli autem (asi v 9 hodin večer za tmy) na dost opuštěnou vyhlídku podívat se na svítící město. Naštěstí nebyl žádný úchyl a v pořádku mě odvezl domů a dostala jsem svou první pusu!

Přišla mi trochu mokrá (holt jsem byla trdlo), ale i tak jsem se vznášela snad 2 metry nad zemí. Chodili jsme spolu 3 měsíce, a pak odjel na půl roku do ciziny. Tím to skončilo. Občas si na něj vzpomenu a usměju se.

Dneska jsem už víc opatrná a s cizím člověkem do auta hned nelezu.

Lucik007Milý Luciku007, tak maminka by do auta s cizím chlapem nevlezla, a vy se tam tlačíte hned na prvním rande?! Ještěže má člověk většinou víc štěstí než rozumu! Krásné odpoledne (i když, teď jsem si byla pro něco k obědu a zmokla mi hlava - chtěla jsem jet zítra lyžovat!!!) :-(

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední… jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama