Čtenářka Kamir bydlí na vesnici a na půdě má živou noční můru. Rejdí tam skoro každou noc mezi první a třetí hodinou. Kdo je tím nezvaným hostem?

V příspěvku čtenářky Kamir si můžete přečíst jedné živé noční můře...


Vážené ženy, muži IN, pěkný den,
moje noční můra je živá přichází neočekávaná nepozvaná.Jsem z města život nedaleko města mi vyhovuje až na MURU. Upřímně ji jmenuji šílené zvíře - přichází kolem 1-3 hodiny ranní někdy si přivádí i kámošky, občas přinese oříšek... Šílené zvíře přiběhne polítá,poskáče po střeše a jak rychle naskočí tak i seskočí (2,5m.vysoko). JE to KUNA krásné zvířátko na obrázku neskutečné v noci. Moje noční věta bývá, že ze mě vesnická žena nebude a pouštím ji na půdě Evropu2 tu nemá ráda radio hraje do rána. Manžel vyspán do růžová nevěří?

Krásný den přeje,
Kamir

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. 11. 2012: Noční můry

  • Trpíte nočními můrami?
  • Jaká byla ta vaše nejhorší?
  • Přichází vaše noční můry zcela nečekaně, nebo se vám zdají pravidelně při nějaké příležitosti?
  • Už se nějaká vaše noční můra splnila i v reálu?

Své příběhy mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 20. 11. 2012 do 15.00 hodin. Za příspěvek můžete získat dvě zajímavé a tajemné knížky. První z nich je Černá kniha církve od Micheala Hebeise (Knižní klub) a druhá Dänikenův Prorok minulosti (Knižní klub). Abyste ale měla šanci na získání tohoto pěkného dárku, musí být váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

knihakniha

Reklama