Oslabená imunita je obávaným strašákem snad všech jedinců bez rozdílů věku či pohlaví. Nejhorší situace nejspíše ale nastává v dětském kolektivu, kde se kumulují všemožné nákazy, viry a bakterie, které se šíří závratným tempem.

Jak posílit obranyschopnost

Obranyschopnost dětí je možno podpořit vhodnou stravou. Vždy je dobré dbát na to, aby byla strava pestrá a čerstvá, s dostatkem čerstvé zeleniny a ovoce, masa, obilovin a mléčných výrobků.

Přehnaná péče se nevyplácí

Dětská imunita je stále v procesu vývoje. Často se proto stává, že po prvním nástupu do školky začne dítě stonat. Jestliže je ovšem nemocné až příliš často, může to být způsobeno také vaší přehnanou péčí. Děti mohou mít tendenci být choulostivější, a tím pádem také nemocnější.

Práce kvapná, málo platná

Krátkodobá úleva od nemoci vašeho dítěte ještě neznamená, že se může vrátit zpět do školky či školy. Nedoléčené dítě do dětského kolektivu rozhodně nepatří, protože je mnohem náchylnější na opětovnou infekci, která na sebe většinou nenechá dlouho čekat.

Antibiotika ano, ale s rozumem

dítě

Nedávejte antibiotika dítěti pokaždé, když to není naprosto nezbytné!

Časté podávání antibiotik dětem rozhodně není žádoucí. Tyto přípravky účinně působí pouze proti bakteriální infekci, kdežto kašel či rýma jsou infekce virové, a na ty antibiotika přímý vliv nemají.

Osvědčený pomocník z lékárny

Pokud hledáte alternativní řešení, jak předejít ozdravným procedurám svých ratolestí, vyzkoušejte cucavé tablety Imunit® Hlíva ústřičná s Rakytníkem Jack Hlívák. V každé tabletě tohoto doplňku stravy naleznou děti pravý poklad – vitaminy, minerály, beta-glukany z hlívy ústřičné, extrakt rakytníku, jód a selen. Selen, vitamin B6 a B12 přispívají k přirozené imunitě, vitamin D3 zase udržuje normální stav jejich kostí.

Jako dárek děti v balení najdou foukací fixy, díky kterým si mohou sfouknout své vlastní tričko.

Žádejte v lékárně nebo více informací na www.jackhlivak.cz.

hlívák

Jedinečný doplněk stravy Imunit® Hlíva ústřičná s Rakytníkem Jack Hlívák

Nezapomínejte také na sebe!

žena

Nákazy číhají všude, braňte se!

Chřipka a nachlazení není pouze otázkou dětského kolektivu. Fakt, že imunitní systém dospělého člověka je již plně vyvinut, ještě neznamená, že na něj nepůsobí negativní faktory, jako je zvýšená míra únavy, stres, časté střídání teplot… Nenechávejte nic náhodě a raději navštivte nejbližší lékárnu, kde můžete zakoupit pravý klenot z přírody v podobě doplňku stravy - Imunit®Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou. Kromě vysokého obsahu sušené plodnice hlívy (800 mg) v něm najdete také rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen, který komplexně udržuje obranyschopnost a přirozenou imunitní odpověď.

Žádejte v lékárně nebo více informací na www.imunit.cz.

 hlíva

 Unikátní doplněk stravy Imunit®Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou

Dopřejte i vy svému tělu posilu, kterou teď nutně potřebuje!

 

Nyní máte jedinečnou šanci získat tento jedinečný doplněk stravy Imunit® Hlíva ústřičná s Rakytníkem Jack Hlívák, a společně s ním obdržíte také foukací fixy, díky kterým si může sfouknout vlastní triko!

Soutěž najdete ZDE.

Reklama