Soutěžní erotická povídka

Autobus  jí ujel přímo před nosem. „Co teď?“ pomyslela si. Na taxi už neměla dost peněz. Pěšky patnáct kilometrů v noci nepůjde, proto volí stopování. Je teplé léto, dnes má na sobě lehký topík a růžovou mini a vypadá strašně sexy. Pomalu kráčí po silnici směrem k místu, kde potkává stopaře nejčastěji.

Náhle u ní zapiští brzdy nádherné černé audi a otevřou se dveře. Skoro se lekne, ale hned ví, že stopovat už nemusí.
„Dobrý večer, slečno! Pročpak kráčíte tak sama po silnici? Nechcete se s námi svézt?“ slyší z vozu. Na sedadle spolujezdce sedí snědý brunet jen o pár let starší než ona. Vystupuje z vozu, nabízí jí své místo a sám si sedá dozadu. Mezitím ji stihl sjet pohledem od hlavy až k patě, přičemž se zastavil u jejího hlubokého dekoltu… Trošku se zarazila, ale rychle se rozmyslela – jen se pousmála a nasedla do vozu. Řidič vypadal ještě lépe než jeho kolega, cítila se mezi nimi báječně. Cítila příjemnou vůni vanilky a kouř z cigaret.

Auto se rychle rozjelo a řidič stále mlčel. Jeho kolega začal nenucenou konverzaci:
„Kam vás můžeme svézt, slečno?“
„Moc daleko to nebude, budu vás navigovat,“ odpověděla a vytáhla si cigarety. Zezadu se jejího holého ramene letmo dotkla ruka.
„Dovolíš? Nevadí, že ti tykám?“ Mladý muž jí zapaloval cigaretu. Přitom jí jeho vinou spadlo ramínko topu. Neměla podprsenku. Posunula si ramínko zpět.
„Nevadí.“

„Ehm… Jsi krásně opálená… A vůbec jsi celá taková krásná. Nemáš strach stopovat?“ ozvalo se zezadu.
„Ani ne,“ odpověděla. Přitom stopovala sama poprvé. Začala být nervózní, a přesto vzrušená. Řidič se na ni každý okamžik podíval, spíše na její nohy. Dělalo jí to dobře, lichotilo jí to. Dnes jí to přece moc sluší.

„Na křižovatce odbočte doprava, prosím.“ - „Můžeš mi tykat,“ řekl řidič a místo doprava zatočil doleva, na polní cestu.
„Ale…“ Na nic jiného se nezmohla. Ucítila jeho teplou ruku na svém stehně. Ruka jela pomalu výš a výš, až k sukni. Prudce jí bušilo srdce, cítila, jak vlhne. Auto prudce zastavilo.
„Bude se ti to líbit,“ slyšela ze zadní sedačky.

Ruka řidiče se už dostala pod sukni… Cítila, jak se jí dotýká pod kalhotkami, jak jí hladí vchod do její vlhké jeskyňky. Musí cítit, jak je mokrá, jak moc to chce. Její sedačka se sklopila, muž vzadu jí odhrnul vlasy a začal jí jazykem jezdit po krku. Jeho ruka se dostala pod její top a jemně masírovala její levé ňadro. Řidič jí sundával kalhotky a ona mu v tom pomáhala. Viděla, jak si potom v puse navlhčil prsty a jak se přibližuje k její mokré jeskyňce.
„Ach!“ vykřikla, když ucítila jeho prst uvnitř. Nechala si vše líbit, připadala si jako v ráji. Už cítila, jak jí jeho jazyk společně s jeho prsty masíruje klitoris. Muž vzadu jí svlékl top a sám se začal celý svlékat.

Když ho viděla, dostala strašnou chuť vzít jeho pohlavní nástroj do svých úst a sát a sát! Otočila se na bříško a vypnula zadeček – jasná výzva pro řidiče. Pochopil a začal se svlékat. Mezitím se k ní přiblížil muž vzadu a ona se vrhla na jeho voňavé tělo. Jazykem sjížděla od jeho hrudi níž, chvíli mu laskala bradavky, cítila, jak tvrdnou. Cítila na sobě jeho tvrdý penis. Chytila mu ho rukou a začala po něm zlehka jezdit jazykem.

„Ach!“ ucítila v sobě znovu prsty nadrženého řidiče. Jeho prsty v ní kroužily rychleji  a rychleji, byla už celá mokrá. A pak v sobě ucítila ne prsty, ale jeho tvrdý dlouhý penis. Přirážel nejprve pomaličku a postupně zrychloval tempo. Ve svých ústech si hrála se ztopořeným údem druhého muže, který jen držel a nechal si to líbit, pak jí pomáhal svou rukou, když si stahoval předkožku. Jí se to líbilo, byl to její první sex se dvěma muži. Vytáhla ze svých úst jeho penis a začala přirážet svým zadečkem k muži za sebou. Cítila, že stačí jen maličko, a už bude! On zažíval totéž, zrychlovali a ten třetí se na ně jen díval. Těšil se, až do ní zajede sám. Mezitím si na svůj tvrdý, ztopořený poklad nasadil prezervativ.

„Chci, abys mi ho teď hezky vysála,“ řekl řidič a vyměnil si se svým kamarádem místo. Vykouřila mu ho za chviličku, nechala si do pusy kápnout i tu poslední kapičku a vše polkla. Pak mu ho ještě párkrát celého olízala jako zmrzlinu… Lehla si na záda a nechala druhého muže, aby jí svým jazykem prozkoumal její klín. Po chvilce si na ni lehl a prudce přirážel. Když chtěl zpomalit, zrychlila ona. Nemohl přestat, jinak by mu zadřela své nehty do jeho zad, tolik se jí to líbilo! Nemohl to už vydržet a pustil do ní všechnu svou šťávu. To už i ona měla to nejlepší za sebou, oba jen prudce oddechovali.

Pak se beze slova oblékli a odjeli. Když vysedala z auta, poděkovala, oba muže políbila a na sedadle jim nechala lístek se svým telefonním číslem…

Napište nám také svou erotickou povídku a vyhrajte kosmetický balíček plný překvapení!
redakce@zena-in.cz
Pravidla soutěže najdete ZDE (klikněte).

Reklama