Rodina

Stopař vaše děti nespustí z dohledu

Narůstající čísla statistik s evidencí nezvěstných dětí jsou dostatečným alarmem pro všechny starostlivé rodiče, kteří přemýšlejí, jak mít o pohybu svých potomků neustálý přehled. Nejen pro ně je tu novinka společnosti GUARDYS - GPS tracker PGT 5020.

Guardys

Novinka v oblasti elektronického střežení Guardys GPS tracker (stopař) PGT 5020 byl vyvinut speciálně pro ty, kteří se obávají o bezpečí dětí či seniorů v době, kdy nejsou pod jejich dozorem. Diskrétní lokátor na vaše blízké „dohlédne" 24 hodin denně aniž by jim narušil soukromí. „Stopař" dokáže jedince nejen spolehlivě lokalizovat, ale v případě krizové situace dokáže také okamžitě zasáhnout. Jak funguje?

Celé zařízení má velikost krabičky od sirek, což dětem a seniorům umožňuje jeho snadný přenos a diskrétní umístění. GPS tracker v sobě spojuje nejmodernější technologie pro lokalizaci s nadstandardními funkcemi menu v češtině a možnostmi ovládání na přednastavená čísla. Velmi citlivý přijímač GPS signálu zvládne určit polohu i za obtížných podmínek bez přímého výhledu na oblohu. Neocenitelným přínosem pak může být také při nehodách, úrazu nebo ztracení. Ovládat jej lze snadno pomocí sms, hlasového menu nebo PC softwaru. Lokátor disponuje také SOS tlačítkem pro nouzové situace a speciálním modemem pro AutoAlamr, což jistě ocení majitelé vozů. Jeho další výhodou je ochrana proti vypnutí, kterou ze svého mobilního telefonu může povolit pouze rodič nebo předem stanovená osoba.

V čem se liší od jiných podobných systémů? Nesporné plus spočívá v možnosti vaší přímé komunikace se zařízením. Není tedy třeba platit žádnou službu s měsíčním paušálem. Náklady vznikají pouze při odeslání polohy, a to jen ve výši ceny za běžnou SMS zprávu podle ceníku vašeho mobilního operátora.

A jak na použití „stopaře" Guardys pohlíží dětští psychologové?

„Po seznámení s tímto přístrojem jsem přesvědčen, že rozumné užívání zařízení s respektem k věku a celkové úrovni vývoje dítěte nemůže jeho vývoj nepříznivě ovlivnit,“ říká dětský psycholog PhDr. Jaroslav Šturma z pražského centra Paprsek.

GPS lokátor Guardys PGT 5020 můžete zakoupit přímo na stránkách www.guardys.cz, kde najdete také další informace o zařízení a distribuční síti. Doporučená prodejní cena je 7 900 Kč. Jeho koupí navíc přispějete na potřebnou věc. Značka Guardys je propojena s Nadací Archa Chantal, která pomáhá zlepšit prostředí dětských zdravotnických zařízení tak, aby pozitivně ovlivňovalo psychiku nemocných dětí. Z každého prodaného lokátoru poputuje na konto této nadace částka v hodnotě 50 Kč. Zástupci značky navíc předají představitelům nadace šek v hodnotě 20 000 Kč a 10 GPS lokátorů.

   
09.02.2011 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Kubatek [*]

  Tak tuhle věcičku si pořídíme,abych kluka mohla v klidu posílat do kroužků samotného.Chválím výrobce,díky!

  superkarma: 0 09.02.2011, 16:45:52
 2. avatar
  [3] Introvertka [*]

  Sml67

  superkarma: 0 09.02.2011, 09:35:22
 3. avatar
  [2] pajda [*]

  Introvertka — #1 mě by se to hodilo pro psa - vinaři ho chtějí v terénu, aby jim plašil zvěř z vinic. Na druhou stranu má pes akční rádius cca 20 km a kdyby se mu něco stalo, tak ho nenajdeme.

  superkarma: 0 09.02.2011, 09:26:11
 4. avatar
  [1] Introvertka [*]

  Anebo pro žárlivého partnera Sml16

  1. na komentář reaguje pajda — #2
  superkarma: 0 09.02.2011, 08:14:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme