Bulvár

Stodola Michala Tučného nabídne i All X

stodola

Stalo se již tradicí, že jindy poklidná jihočeská vesnička Hoštice u Volyně se v druhé polovině srpna zaplní hudbychtivými fanoušky. Letos tomu tak bude již podvanácté.

Dvanáctý ročník hudebního festivalu Stodola Michala Tučného aneb Setkání přátel proběhne v sobotu 22. srpna 2009. A i když má ve svém názvu dvanáctku, rozhodně nenabídne tuctový program. Ten vlastně odstartuje již o den dříve, tedy v pátek 21. srpna 2009 od 18.00 tradiční rozjezdovou párty. Ta kromě reprodukované hudby nabídne i finálové klání soutěže amatérských a poloprofesionálních kapel a interpretů o cenu Michala Tučného. Z pražských semifinálových kol do Hoštic postoupili pop/rocková skupina No Exit z Plzně, folkový sólista z Kolína Ondřej V. Vejsada a pop/rockovou skupinu z Nýrska Skrze srdce. Vítěz soutěže si zahraje i v sobotním odpoledním programu festivalu.

Hlavní program Stodoly je ale soustředěn na sobotu. Během dne se diváci mohou těšit například na Country Sisters, Petra Bendeho, Tomáše Kluse, skupinu Děda Mládek Illegal Band, All X či Pavlínu Jíšovou.

stodola

Večerní program bude již tradičně věnován písničkám Michala Tučného, které pod moderátorskou taktovkou Aleše Hámy a za doprovodu Tučňáků zazpívají Honza Vyčítal, Láďa Kerndl, Míša Leicht, Petr Bende, Leona Černá, Tomáš Klus, Pavlína Jíšová, Míša Tučná nebo host ze Spojených států, legendární zpěvačka Rattlesnake Annie (Anka Chřestýš).

Vstupenky na festival můžete již nyní zakoupit v předprodejních místech sítě Ticketstream, na www.ticketstream.cz, v síti knižních prodejen Kanzelsberger a ve všech kancelářích ČEDOKu a FIRO Tour. Cena vstupenky v předprodeji je 390 Kč, na místě konání festivalu pak 460 Kč. Vozíčkáři a děti do 130 cm mají vstup zdarma.

V těsné blízkosti areálu bude opět zřízen camp. Informace o možnosti ubytování i další aktuality o festivalu naleznete na www.kyno.cz

   
28.07.2009 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] femme [*]

    jako kdyby byli All X něco extra Sml80

    superkarma: 0 28.07.2009, 15:06:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme