Lipoxal představuje revoluční a velmi účinný způsob kontroly odbourávání nadbytečného tělesného tuku (viscerální a podkožní), včetně snižování nadváhy. Významně stimuluje odbourávání podkožního tuku, především v místech jeho nejvyšší koncentrace – v  rizikových partiích, jako jsou břicho, boky, hýždě nebo stehna. Lipoxal působí na termoregulační centrum v hypotalamu. Jeho prostřednictvím ovlivňuje hospodaření s tělesným teplem a stimuluje tak energetický metabolismus. Dochází tím ke zvýšenému energetickému výdeji a aktivaci lipolýzy (odbourávání tuků) cestou přímé stimulace tukové tkáně (adipocytů). 

Hlavní složka přípravku – extrakt zeleného čaje, navíc vykazuje velmi silné antioxidační vlastnosti a snižuje celkový cholesterol.

Odborník Dr. R. Pfleger o čaji mimo jiné říká: Jedná se o směs polyfenolyckých látek, jejichž hlavním zástupcem je látka s označením epigallokatechin-3-gallát. Kromě této látky obsahuje extrakt také kofein a některé další zástupce rodiny polyfenolů-katechinů. Jeho zvýšená konzumace souvisí s nižším výskytem některých typů rakoviny, snížením kardiovaskulárního rizika a obecně zpomalením projevů stárnutí.

Extrakt z garcinie cambodga reguluje hladinu krevního cukru a blokuje tvorbu tuku z glukózy, z níž se pak místo tuku tvoří svalový nebo jaterní glykogen. Tvorba tuku se zpomaluje a tělo je začne využívat jako zdroj energie.

V Praze v únoru 2005 proběhlo testování tohoto výrobku, kterého se zúčastnilo 47 žen ve věku od 23 do 74 let. A jaké jsou jejich reakce po užívání Lipoxalu?

„...dodával mi energii, necítila jsem se unavená...“  (P. K., 35 let)

„Vzhledem k ročnímu období, kdy jsem přípravek testovala - konec zimy, jsem byla spokojená se zvýšeným pocitem tepla, což je známka, že Lipoxal funguje. Pozitivní bylo, že jsem pocítila i jakoby zvýšení energie, nebyla jsem unavená, a hlavně mě nehonila mlsná. Po 14 dnech úbytek na váze 1 kg při stejném množství jídla. Super.“  (M. CH., 32 let)

„Při užívání Lipoxalu jsem měla skutečně zvýšený pocit tepla, a to velmi intenzivní. Tablety mě povzbuzovaly, cítila jsme se aktivnější. Bohužel jsem stejně cítila pocit hladu. NICMÉNĚ - za dobu 2týdenního užívání moje váha klesla o celé 4 kg!“ (V. G., 55 let)  

A jaké jsou další přednosti Lipoxalu?
Směs éterických silic skořice, zázvoru, pomerančového extraktu zlepšuje lokální prokrvení v tukové tkáni a vhodně doplňuje hlavní efekt extraktu zeleného čaje. Ženšen společně s vitaminem B6 posiluje organismus a zvyšuje jeho odolnost. Další důležitou vlastností Lipoxalu je snížení chuti k jídlu a navození pocitu sytosti.

Lipoxal je zcela bez vedlejších účinků, vhodný k dlouhodobému používání. K dostání výhradně v lékárnách, bez předpisu.

 www.lipoxal.cz

Reklama