Pokud hledáte stylový telefon, který bude elegantní a trendy, nezatíží kabelku a zvládne i hektický životní styl, je nový chytrý telefon Lenovo S850 tou ideální volbou. Třeba jako dárek pod stromeček.

Nový smartphone Lenovo S850 v sobě dokonalým způsobem snoubí funkčnost spolu s krásou a elegancí. Je živoucím důkazem toho, že technologie mohou i dobře vypadat. U tohoto modelu s celoskleněným povrchem si můžete vybrat ze tří různých barevných variant: tmavě modré, bílé a růžové. Krása však není jen o barvách, ale také o provedení. Štíhlé tělo je tenké 8,2 mm a telefon váží pouhých 140 gramů. Nemusíte se tedy bát vytahaných kapes u bundy nebo kalhot.

Lenovo S850

Díky přednímu 5Mpx a zadnímu 13 Mpx fotoaparátu zachytíte s pomocí Lenovo S850 nezapomenutelné okamžiky ve dne i v noci. Zadní fotoaparát nabízí svým uživatelům automatické ostření a blesk, takže přítmí nebo tma už rozhodně nebudou při focení problém. Přední fotoaparát se zase perfektně hodí při pořizování selfies nebo pro videohovory.

Lenovo S850

Za trendy designem navíc Lenovo S850 skrývá vysoký výkon, díky kterému mohou být uživatelé tohoto chytrého telefonu prakticky neustále v kontaktu se svým okolím. Nejnovější verze operačního systému Android 4.4 KitKat umožní vyšší citlivost a přesnost 5palcového HD displeje s širokými pozorovacími úhly. Tato kombinace spolehlivě zaručí, že psaní zpráv, sledování videí nebo surfování po internetu bude vypadat mnohem lépe a působivěji.  Díky podpoře dvou SIM karet navíc efektivně oddělíte práci od zábavy, aniž byste museli neustále kontrolovat dva přístroje.

Lenovo S850

Smartphone Lenovo S850 si oblíbíte od prvního okamžiku a zároveň bude perfektním dárkem pro všechny, kteří kladou důraz nejen na vysoký výkon, ale záleží jim také na eleganci a módě.

Více informací najdete na stránce: shop.lenovo.com/cz/cs/smartphones/s-series/s850/

Reklama