Zdraví

Štíhlé holky z módy nevyjdou


Hubnutí?

To bohužel je a asi navždy bude mojí součástí života. Ne že bych byla nějaký cvalík, ale do štíhlosti mám opravdu daleko. Dříve jsem občas vyzkoušela nějaký přípravek na hubnutí a začala méně jíst, ale nevedlo to k ničemu a většinou jsem to už po čtrnácti dnech vzdala. Nikdy mi přítel neřekl, že jsem tlustá nebo že bych měla něco se sebou dělat. Vždycky říkal, že se mu líbím taková, jaká jsem. Ale znáte to, která ženská by nechtěla být přitažlivá, a to nejen pro toho svého chlapa. Každé udělá dobře, když se za ní nějaký mužský otočí, protože se mu líbí.
I moje máma je bujarých tvarů, proto vím, že to mám trochu v genech a asi nikdy nebudu mít postavu jako modelka. Ale zlom nastal právě o Vánocích, když mi přítel řekl, že se mi zvětšil zadek. Obořila jsem se na něj, že to nemůže být pravda, vždyť se nijak necpu. Tak jsem se šla hned zvážit a... ručička vylezla na tolik, až jsem se sama lekla. Tolik jsem v životě nevážila. A proto jsem si řekla, že tentokrát musím zhubnout, ať chci nebo ne.

Koupila jsem si potravinový doplněk CLA a čaje, které pomáhají odbourávat tuky. No, moc jsem tomu sice nevěřila, ale už pro ten pocit. Upravila jsem si jídelníček, abych nejedla žádné sladké, na kterých ulítávám (jé, taková čokoláda, tak tu bych si zrovna dala), nejím tučná jídla a cvičím skoro denně 20 minut.

Je to čtrnáct dní, co to praktikuji, a zhubla jsem kilo a půl. Když mám chuť s tím praštit nebo si dát něco sladkého, jdu se zvážit a ta chuť mě zase přejde.

Ono vlastně stačí, když se kouknu do různých časopisů na ty modelky. Občas zaslechnu, že takhle hubené holky už vyšly z módy, a musím se tomu zasmát.

Myslím, že takové holky z módy nikdy nevyjdou. Vždycky se budou chlapům víc líbit a budou to mít v životě trošku snazší.

A proto přeji odvahu a výdrž těm, které zrovna nepatří do skupiny 90-60-90.
Holky nevzdávejte to!

Fidy


A když to nejde o samotě, zkuste to se Žena-in, ta ví, jak na to. Zítra vás čeká úvod k celé sérii o hubnutí, takže se máte na co těšit - vy, co potřebujete shodit pár kilo. Získáte řadu doporučení a ukázkové hubnutí.

Naše zítřejší téma je: Jmenuji se…

Co vy a vaše příjmení?

Máte s ním problémy?

Bojíte se ho vyslovit nahlas?

Nechcete se kvůli němu vdát?

 

A co spolužáci ve škole?

Dávaly vám kvůli němu nehezké přezdívky?

 

Vzala jste si cizince a máte s tím jen starosti?

Už máte vymyšleno jméno pro své dítě?
Bude to Antonín po dědečkovi?
 Nebo Leonardo po vašem oblíbeném herci?

Už vás někdy někdo odměnil za to, jak se jmenujete?

Ne?!

Tak budeme první!

 Máme totiž pro ty nejzajímavější příspěvky připraveny dárečky.

redakce@zena-in.cz

 


 

   
09.01.2006 - Zdraví - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. [9] jhrobarova [*]

  superkarma: 0 25.12.2006, 10:37:57
 2. avatar
  [7] jiti [*]

  linde: to nejsou faldíky ale kůže, proboha neblbni.

  superkarma: 0 10.01.2006, 11:09:35
 3. avatar
  [6] gerda [*]

  linde: ty faldy tam mít musíš - kdybys je neměla, tak by ses pak nenarovnala!

  superkarma: 0 10.01.2006, 07:37:16
 4. avatar
  [5] Linde [*]

  tak já jsem už konečně štíhlá a myslím, že to ujde, ale sotva sundám oblečení, tak je vidět že i štíhlá má po předklonění či nahnutí faldíky kolem pasu a to ty modelky nemaj-jsou protekčně vychrtlé

  superkarma: 0 10.01.2006, 06:54:20
 5. avatar
  [4] gerda [*]

  nevím, jestli právě modelky z časopisů jsou ty pravé, které nám mají jít vzorem. Je dokázáno, že modelky mají výraznou podváhu a parametry anorektiček. Štíhlost - ano, ale neplést si s umělou vychrtlostí. To nemá s životem nic společného, je to pouze nerozumný hloupý módní trend, který vyhovuje homosexuálním návrhářům.

  superkarma: 0 10.01.2006, 06:44:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme