Zdraví

Štíhlá a krásná? Vědci objevili jak!


Být štíhlá a krásná je přáním snad každé ženy. Pro některé z nás je to ovšem nikdy nekončící boj. Snahu o zhubnutí často provází jo-jo efekt, jindy přibereme po těhotenství a pak znovu zhubneme. Změny objemu však negativně poznamenávají pokožku, která ztrácí pružnost. Tukové buňky střídavě zvětšují a zmenšují svůj objem: Pokožka se rozpíná, stahuje a nakonec se povoluje, ztrácí elasticitu a deformuje se.


Jak vzniká celulitida?
Každá tuková buňka - adipocyt - hromadí tuk a je schopna zvětšit svůj objem až 60x.

 

  

Pokud nemohou adipocyty pojmout více tuku, přeměňují původní tukové buňky na aktivní tukové buňky, které začínají následně hromadit tuk a zvětšovat svůj objem.

  

Tím vzniká tlak uvnitř kůže a dochází k deformaci povrchu pokožky.

 

  

Kolagenová vlákna se začínají nově uspořádávat, a tím umožní kůži přizpůsobit se novému, většímu objemu. Na povrchu se však objevuje celulitida.

 


Nobelova cena za „zbraň“ proti celulitidě
Výsledkem čtyřletých výzkumů, v jejichž průběhu získali vědci dvě Nobelovy ceny, je objev Adrénalyse Ô, který byl navíc obohacen o výtažek rostliny Crithmum Maritinum. Laboratoře VICHY přidaly tuto novou aktivní látku do složení, aby snížily rychlost expanze tukových buněk. Výsledkem spojení je molekula Adrénalyse-S, která odbourává nadměrnou zásobu tuků a tlumí činnost tukových buněk.

Novinka pro rok 2007
Novinka roku 2007 se jmenuje LIPO·METRIC. Díky exkluzivnímu spojení molekul Adrénalyse-S a Aminokine-G má dvojí zeštíhlující účinek.  Adrénalyse-S tlumí činnost tukových buněk a působí proti hromadění tukové tkáně. Aminokine-G aktivuje syntézu kolagenových vláken a stahuje pokožku. Okamžitě po aplikaci přípravku je opticky patrné vyhlazení pokožky, po jednom měsíci pak dochází k úbytku objemu v oblasti pasu, zadních partií a stehen. Všechny křivky těla jsou upravené a zeštíhlené, kůže zasažená celulitidou se vyhlazuje. 
 

Tuba 200 ml

Doporučená prodejní cena 710 Kč

K dostání v lékárnách

 
 
Testováno pod lékařským dozorem!

Účinnost LIPO·METRICU byla testována v rámci přísných klinických studií pod lékařskou kontrolou. Jediné, co tedy může překazit vaše snahy o zeštíhlení, je nedůsledná aplikace přípravku. I s tím však experti z VICHY počítali a výsledkem je speciální textura LIPO·METRICU - hydratační, nelepivá, snadno se vstřebává a umožňuje obléci se ihned po aplikaci - má tedy všechna plus, která by vás měla podpořit, abyste v jeho užívání vytrvala. A ostatní už závisí jen na vaší vůli - a na té ani ta nejlepší laboratoř nic nezmění.

Každý problém má své řešení
Pokud vás kromě nadměrného objemu trápí i nezpevněná pokožka či pomerančová kůže, vyzkoušejte další zeštíhlující přípravky od VICHY.  LIPOSTRETCH je modelující zpevňující péče, která znovu navrací povolené a ochablé pokožce její pevnost. Díky své hydratační textuře je vhodná pro každodenní použití a přinese vám kýžené výsledky již po 1 měsíci aplikace: vaše kontury budou viditelně vyrýsovány, pružnost pokožky obnovena.

 

 

 

Tuba 200 ml

Doporučená prodejní cena 530 Kč

K dostání v lékárnách 


 
Při vyhlazení pomerančové kůže vám nejlepší službu prokáže LIPOCURE.  Jedná se o aktivní koncentrované sérum, které Vás nechtěných dolíčků zbaví již během 2 týdnů. Všechny zeštíhlující přípravky od VICHY je možné kombinovat, neboť se svými účinky doplňují. K dostání v lékárnách. 

 

 

 

 

Tuba 100 ml

Doporučená prodejní cena 700 Kč

K dostání v lékárnách

 

 Více informací hledejte na www.vichy.cz

Nyní má třináct z vás šanci vyhrát LIPO·METRIC v soutěži, stačí kliknout SEM.  

   
30.05.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [11] fructia [*]

  Začala jsem si nohy mazat pravidelně zpevňujícím mlékem od Avonu.... tak uvidím.

  superkarma: 0 30.05.2007, 19:34:45
 2. [10] Born [*]

  Tato kosmetika je drahá,takže jsem ji zatím nevyzkoušela,ale krémy na celulitidu opravdu fungují,ale chce to pravidelnost,pečlivost a čas.Je to má osobní zkušenost.Jsem štíhlá,ale celulitida se mi nevyhla,takže je evidentní,že nemusí souviset jen s nadváhou.I pohybu mám dost,spíš až moc.Prosím,příště by mohl být obdobný článek přesnější.Zdravím!

  superkarma: 0 30.05.2007, 18:08:02
 3. avatar
  [9] Semiramis [*]

  I kdyby to fungovalo (jakože bych řekla, že asi ne), je to dost předražené.

  superkarma: 0 30.05.2007, 16:32:56
 4. avatar
  [8] lilithheta [*]

  Celulitidu můžou mít i štíhlé ženy a naopak. Celulitida tedy nemá tolik společného s váhou, navíc žena může být krásná i s celulitidou - tolik k nadpisu.

  superkarma: 0 30.05.2007, 10:53:27
 5. avatar
  [7] Mylady [*]

  Tak jsem důvěřivě otevřela článek, zajímalo mě, co vědci objevili a zase prd. Další reklama, jak prodat nějaký předražený krém. Takže nežrat, cvičit a tak pořád dokolečka. A na to člověk ani nepotřebuje vědce.

  superkarma: 0 30.05.2007, 09:45:18
 6. [6] vopičková [*]

  nevěřím že když se namažu krém tak zhubnu,je diná věc která pomáhá 100% je nežrat

  superkarma: 0 30.05.2007, 09:16:30
 7. [5] boon [*]

  to bych chtěla vidět zatímmi žád ný krém na zpevnění nepohl, Tekže jedině pohyb pohyb a zase pohyb, a ne krémy

  superkarma: 0 30.05.2007, 09:11:43
 8. avatar
  [4] Pentlička [*]

  Kdyby vědci opravdu objevili jak, tak jsme všechny krásné, štíhlé a bez celulitidy. Nenechte se vysmát - opět jen tahání peněz z důvěřivých lidí!

  superkarma: 0 30.05.2007, 09:09:51
 9. avatar
  [3] Lostris [*]

  Až někdo vymyslí nějaký krém, který bude sám od sebe likvidovat tuky, tak za to dostane Nobelovu cenu Pořád ještě platí jediné: zdravá strava + pohyb

  superkarma: 0 30.05.2007, 08:22:44
 10. avatar
  [2] SENSITIVESKIN [*]

  a proč je teda tolik buřtů

  superkarma: 0 30.05.2007, 08:05:08
 11. avatar
  [1] Kadla [*]

  No, zajímalo by mě, jestli to funguje. Protože veškeré anticelulitidní přípravky, které jsem doposavad vyzkoušela (na Vichy nebudu nasazovat, protože tuto značku jsem zatím nezkoušela), byly úplně, ale úplně k prdu. Nekecám.

  superkarma: 0 30.05.2007, 08:04:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme