Být štíhlá a krásná je přáním snad každé ženy. Pro některé z nás je to ovšem nikdy nekončící boj. Snahu o zhubnutí často provází jo-jo efekt, jindy přibereme po těhotenství a pak znovu zhubneme. Změny objemu však negativně poznamenávají pokožku, která ztrácí pružnost. Tukové buňky střídavě zvětšují a zmenšují svůj objem: Pokožka se rozpíná, stahuje a nakonec se povoluje, ztrácí elasticitu a deformuje se.


Jak vzniká celulitida?
Každá tuková buňka - adipocyt - hromadí tuk a je schopna zvětšit svůj objem až 60x.

 

  

Pokud nemohou adipocyty pojmout více tuku, přeměňují původní tukové buňky na aktivní tukové buňky, které začínají následně hromadit tuk a zvětšovat svůj objem.

  

Tím vzniká tlak uvnitř kůže a dochází k deformaci povrchu pokožky.

 

  

Kolagenová vlákna se začínají nově uspořádávat, a tím umožní kůži přizpůsobit se novému, většímu objemu. Na povrchu se však objevuje celulitida.

 


Nobelova cena za „zbraň“ proti celulitidě
Výsledkem čtyřletých výzkumů, v jejichž průběhu získali vědci dvě Nobelovy ceny, je objev Adrénalyse Ô, který byl navíc obohacen o výtažek rostliny Crithmum Maritinum. Laboratoře VICHY přidaly tuto novou aktivní látku do složení, aby snížily rychlost expanze tukových buněk. Výsledkem spojení je molekula Adrénalyse-S, která odbourává nadměrnou zásobu tuků a tlumí činnost tukových buněk.

Novinka pro rok 2007
Novinka roku 2007 se jmenuje LIPO·METRIC. Díky exkluzivnímu spojení molekul Adrénalyse-S a Aminokine-G má dvojí zeštíhlující účinek.  Adrénalyse-S tlumí činnost tukových buněk a působí proti hromadění tukové tkáně. Aminokine-G aktivuje syntézu kolagenových vláken a stahuje pokožku. Okamžitě po aplikaci přípravku je opticky patrné vyhlazení pokožky, po jednom měsíci pak dochází k úbytku objemu v oblasti pasu, zadních partií a stehen. Všechny křivky těla jsou upravené a zeštíhlené, kůže zasažená celulitidou se vyhlazuje. 
 

Tuba 200 ml

Doporučená prodejní cena 710 Kč

K dostání v lékárnách

 
 
Testováno pod lékařským dozorem!

Účinnost LIPO·METRICU byla testována v rámci přísných klinických studií pod lékařskou kontrolou. Jediné, co tedy může překazit vaše snahy o zeštíhlení, je nedůsledná aplikace přípravku. I s tím však experti z VICHY počítali a výsledkem je speciální textura LIPO·METRICU - hydratační, nelepivá, snadno se vstřebává a umožňuje obléci se ihned po aplikaci - má tedy všechna plus, která by vás měla podpořit, abyste v jeho užívání vytrvala. A ostatní už závisí jen na vaší vůli - a na té ani ta nejlepší laboratoř nic nezmění.

Každý problém má své řešení
Pokud vás kromě nadměrného objemu trápí i nezpevněná pokožka či pomerančová kůže, vyzkoušejte další zeštíhlující přípravky od VICHY.  LIPOSTRETCH je modelující zpevňující péče, která znovu navrací povolené a ochablé pokožce její pevnost. Díky své hydratační textuře je vhodná pro každodenní použití a přinese vám kýžené výsledky již po 1 měsíci aplikace: vaše kontury budou viditelně vyrýsovány, pružnost pokožky obnovena.

 

 

 

Tuba 200 ml

Doporučená prodejní cena 530 Kč

K dostání v lékárnách 


 
Při vyhlazení pomerančové kůže vám nejlepší službu prokáže LIPOCURE.  Jedná se o aktivní koncentrované sérum, které Vás nechtěných dolíčků zbaví již během 2 týdnů. Všechny zeštíhlující přípravky od VICHY je možné kombinovat, neboť se svými účinky doplňují. K dostání v lékárnách. 

 

 

 

 

Tuba 100 ml

Doporučená prodejní cena 700 Kč

K dostání v lékárnách

 

 Více informací hledejte na www.vichy.cz

Nyní má třináct z vás šanci vyhrát LIPO·METRIC v soutěži, stačí kliknout SEM.  

Reklama