Dobré ráno se štěstím....

Mé velké štěstí mě potkalo letos 23.července,kdy se mi narodila dcerka Ája.Řeknete si možná,že takového štěstí se letos narodilo hodně,ale to moje zpočátku moc šťastně nevypadalo.Začalo to ihned po porodu,když maličká poprvé koukla na tento svět - narodila se s velkou modřinou na pravé ručičce. Začalo se zjišťovat co je příčinou.....těžká paréza brachinálního plexu vpravo horního typu.

Pro nás laiky to znamená,že ručičkou vůbec nehýbala,měla ji podél tělíčka jako zlomené křidélko.Po měsíci na důkladném vyšetření se zjistilo,že má narušený nerv.Od jejího druhého dne jsme začali s rehabilitací-Vojtovu metodu .Jak já záviděla mamince vedle,když její brouček spinkal s ručičkama pěkně nahoru,jako snad každé miminko.Konečně nám oznámili,že půjdeme domů.Byla jsem šťasná-jdeme domů....

Moje štěstí ale netrvalo dlouho,po posledním očkování se moje štěstí zase na dlouho rozbilo na kousky.Andrejka při očkování prošedávala,modrala,musí na vyšetření srdíčka.Tak to už bylo na mne moc,brečela jsem jako želva.To přece není možné,že moje maličká má takovou smůlu.Druhý den nás vezli na vyšetření do FN v Plzni,byla jsem strachy bez sebe.Vše dopadlo dobře,srdeční akce v pořádku,šelet se nezjistil....usmálo se na nás štěstí,srdíčko je v pořádku.

Ten den jsme konečně po dlouhých 7 dnech odešli z porodnice domů.A tam se na nás štěstí už jen směje.Andrejka ručičkou hýbá někdy víc než tou levou.Včera se dokonce poprvé sama překulila na bříško,takže nám doma dělá jen a jen radost.Zítra jdeme ještě na rehabilitaci,ale při tom štěstíčku,co se na nás teď směje ,doufám,že už naposledy.

Andrejka je moje velké štěstí,nevím kde se toulalo ten první týden jejího života,ale jsem ráda,že k nám dorazilo.....

Přeji štěstí všem......
babytka

Text nebyl redakcí upraven.

Ať se vás štěstí pořád drží. Andrejce přejeme spousty dalších pokroků.

Měla jste i vy z pekla štěstí? Zachránila jste si čistě náhodou práci, čest, život, peníze, nebo jste se díky šťastným náhodám vymotala ze životní krize? Potkalo vás štěstí ve chvíli, kdy jste ho vůbec nečekala? Vyhrála jste v loterii, když jste zrovna neměla na zaplacení účtu? Potkala jste starého známého, když jste zrovna nejvíc potřebovala jeho pomoc? Zlomila jste si ruku a u lékaře potkala svou životní lásku? Utekla jste hrobníkovi z lopaty? Vyhrála jste v soutěži novou televizi den poté, co stará vypověděla službu? Máte na štěstí kliku, nebo se vám spíš vyhýbá?

A co děláte pro to, aby vás nějaké štěstí potkalo? Jdete mu vstříc, nebo čekáte, až přijde samo? Pomáháte si například sbíráním čtyřlístků? Napište nám svůj příběh o štěstí i vy!

Své příběhy nám posílejte na e-mail

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější samozřejmě čeká odměna.

Reklama