Štěstí na ženě-in

V životě jsem nikdy neměla „z pekla štěstí“. Myslím takové to štěstí, že bych na ulici našla naditou peněženku, že bych o vlásek unikla smrti, vyhrála luxusní zájezd za spoustu peněz či roční zásobu pracího prášku a podobně. Žádné takové to „jednorázové“ štěstí.

Myslím si, že své štěstí si vybírám teď, se svou rodinou. Mám báječného muže, úžasné dítě, máme kde bydlet, co jíst, ... Prostě taková rodinná idylka. Pro mnohého normální, ale já z vlastní zkušenosti vím, že úplná a fungující rodina je vzácnost, které bychom si měli vážit. Moje trvalé štěstí je moje rodina. A myslela jsem si, že díky tomuto štěstí jsem si svou dávku vybrala až do konce života.

Jenže, jak to vypadá, nevybrala. :) Před časem jsem objevila ženu-in. Po chvilce rozkoukávání jsem napsala první příspěvek. A zalíbil se natolik, že jsem za něj vyhrála pěkný balíček. :) V soutěžích jsem nevyhrávala, proto mě tahle výhra nesmírně překvapila a ještě víc potěšila. Druhý den jsem napsala další příspěvek a zase jsem vyhrála. Nechtělo se mi věřit vlastním očím.

Hrozně mi lichotí, že se mé příspěvky líbí. Je pro mě velkým oceněním již to, že si můj příspěvek lidé čtou, že se k němu vyjádří v komentáři. A výhra kosmetiky či knihy je takovou slaďounkou tečkou na závěr. :)

Mám pocit, že žena-in je takovým mých „jednorázovým“ štěstíčkem. Nejen, že mé příspěvky, byly oceněny milými slovy a pěknými cenami, ale navíc se redakce docela přesně strefuje do mého vkusu.

A proč vlastně ta závorka v nadpisu? Nerada bych se dotkla někoho z redaktorů, to rozhodně ne! Jen mám pocit, že u redaktora Jakuba mám štěstí o maličký krapítek větší. Svůj adventní příspěvek jsem poslala těsně předtím, než vyhlásil konec, stihla jsem to taktak. A navíc ho ocenil knihou dle mého výběru! Toto úterý jsem ho zase pobavila jednou příhodou mojí kamarádky. Věnoval mi za to knihu, přesně tu jednu konkrétní, která se mi z rozdávaných cen nejvíc líbila. Měla jsem štěstí, že se dokonale strefil do mého vkusu. :)

Ženo-in, moc děkuji, že sem můžu psát své příspěvky. Díky vám všem, kteří je čtete a líbí se vám. Díky za každý komentář. A díky i redakci za to, že sem tam některý můj příspěvek ocení. Už se moc těším, až mi domů přijde první z balíčků. :)

Všem přeji pořádný kus štěstí v životě – ať už „jednorázového“, nebo „trvalého“.

Krásný den.

eli.emanuela

Text nebyl redakcí upraven.

My děkujeme za pěkný dopis i za to, že nám pravidelně přispíváte :-)

Měla jste i vy z pekla štěstí? Zachránila jste si čistě náhodou práci, čest, život, peníze, nebo jste se díky šťastným náhodám vymotala ze životní krize? Potkalo vás štěstí ve chvíli, kdy jste ho vůbec nečekala? Vyhrála jste v loterii, když jste zrovna neměla na zaplacení účtu? Potkala jste starého známého, když jste zrovna nejvíc potřebovala jeho pomoc? Zlomila jste si ruku a u lékaře potkala svou životní lásku? Utekla jste hrobníkovi z lopaty? Vyhrála jste v soutěži novou televizi den poté, co stará vypověděla službu? Máte na štěstí kliku, nebo se vám spíš vyhýbá?

A co děláte pro to, aby vás nějaké štěstí potkalo? Jdete mu vstříc, nebo čekáte, až přijde samo? Pomáháte si například sbíráním čtyřlístků? Napište nám svůj příběh o štěstí i vy!

Své příběhy nám posílejte na e-mail

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější samozřejmě čeká odměna.

Reklama