A čtenářka s nickem step1 obzvlášť. Vždyť ji chválí dokonce i úřady. No řekněte, které z nás se toto podaří? Klikněte na další zajímavý příspěvek.

Dobrý den,
říká se, že samochvála smrdí.  Ale taky se říká, že se musíme občas pochválit sami, protože to za nás nikdo neudělá. Pochvala určitě potěší každého. Nejvíce ješitní jsou muži. Když chceme, aby něco udělali, musíme je chválit. Říkat, že jen oni to umí správně udělat. A po provedené práci zase chválit a chválit. Potom se dočkáme toho, že příště zase přiloží ruku k dílu.
Samozřejmě největší radost nám udělá pochvala od někoho jiného. A může se chválit za cokoli. Za dobrý oběd, za pěkný vzhled, za nový účes. I sebemenší pochvala zahřeje u srdíčka. Pokud bych se měla chválit sama, tak asi za preciznost v práci. Za dodržování termínů, za řádné vedení účetnictví mým klientům. Nejvíce si cením pochvaly od různých úřadů, kam chodím s „papíry“ na kontrolu. To mám potom takový dobrý pocit.

Ale jinak si myslím, že si pochvalu zaslouží každá z nás. Zvláště v této předvánoční době. Vždyť toho musíme tolik zvládnout. Tak ať se nám všem daří.

step1

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

I Vám ať se nadále daří, přinejmenším tak dobře jako doposud. Ten pořádek v papírech Vám opravdu upřímně závidím, za ten já se rozhodně pochválit nemůžu.
Pěkný, předvánoční čas
Saša

Nestyďte se za obyčejnou lidskou vlastnost, jako je chvála, přesněji řečeno samochvála. Když to nikdo jiný za vás neudělá, proč si to dnes nezkusit?
Věřím, že se máte čím a za co pochlubit.

  • Ať už za podařené vánoční cukroví, nebo za překonání některých partnerských vztahů, či za úspěšné zvládnutí autoškoly nebo jízdy na sněhu.
  • Pochválit se můžete také za to, že jste slušně vychovala děti, anebo i za to, že vám to dnes či kdy jindy obzvlášť sluší.
  • A že si toho jiní nevšimli? Všimneme si toho my.

Téma dnešního dne: Za co byste sama sebe pochválila?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Prvních deset nejrychlejších pisatelek odměním 500 body do věrnostní soutěže. Budou se hodit :)

A jedna z vylosovaných si ještě může sama pro sebe dopřát premiovou tabulkovou čokoládu merci.

c

Reklama