K nicku může člověk přijít různým způsobem. Čtenářka Step1 má trochu problémy s pamětí, tak hledala nick, který by nikdy nezapomněla. No, podařilo se...

Jak si vybrat zapamatovatelný nick? Třeba stejným způsobem, jako to udělala čtenářka Step1...


Dobrý den,

zřejmě to nebude nic zajímavého, ale body jsou body. Dlouho jsem se bránila internetu. Nakonec mne rodinka přehlasovala a tak to začlo. Pomalu jsem objevovala různé stránky, ale na většině chtěli přihlášení. Co tam napsat? Vlastní jméno? Raději zůstávám v anonymitě. Tak jaký nick? Dumala jsem společně se synem. Říkal, ať si dám něco, co se mi bude dobře pamatovat. To je v mém věku dost podstatná věc. Co nemám napsáno, to už za chvíli nevím. Syn se podíval na počítač a tam bylo velkými písmeny napsáno STEP. Syn říkal: Budeš to mít pořád na očích, to nemůžeš zapomenout. A měl pravdu. Ale problémy byly jen ze začátku. Co jsem začala chodit každodenně na stránky žena-in, svůj nick už zapomenout nemohu. Tak stará zase ještě nejsem. :-)

Přeji všem pěkný den.

Step1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama