Čtenářka Stendy by si svou přezdívku za normálních okolností nikdy nedala, jenže okolnosti jejího vzniku normální nebyly...

Přečtěte si příběh o tom, jak slepý k houslím přišel...


Dobrý den,
dnes je opravdu zajimavé téma.
JAK JSTE PŘIŠLA KE SVÉ PŘEZDÍVCE V MAGAZÍNU ŽENA-IN?
Tak to by vás asi nenapadlo. Přišla jsem k ní, jak slepý k houslím.
Když jsem se zaregistrovala v roce 2010 do ŽENY IN nepodařilo se mně na přidělené heslo přihlásit. Požádala jsem o nové a dopadlo to naprosto stejně. Proto jsem se zaregistrovala znovu, ale na jméno manžela. Kupodivu to vyšlo a proto nyní vstupuji na mně oblíbenou ŽENU IN pod přezdívkou manžela, která je Stendy. I v profilu jsem - jako muž. Tak dámy mezi vámi je údajně muž, který vlastně mezi vás nechodí. Tak vznikla má přezdívka. Kterou bych si za normálních okolností nikdy nedala.
Stendy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama