Příští týden se máte na co těšit. Na poradě jsme pro vás připravili skvělá témata a spoustu článků. Také se dovíte poslední novinky z dění v redakci.

Přiznávám otevřeně. Musel jsem si vzít celou krabičku lentilek a nyní ji postupně při psaní tohoto text ujídám. Mám absťák na sladké. Prostě potřebuji obalit nervy cukrem. Tady v redakci se totiž dějí věci. No posuďte samy. Všechny zprávy jsou zcela pravdivé a z mnoha zdrojů ověřené.

Tak tedy postupně.

Jakub Kočí si užívá dovolenou. Tedy užívá, je prý zavřený na nějaké farmě a snaží se stát zemědělcem. Asi mu psaní nevynáší, a tak zkouší jiný obor. Jen nevím, zda si vybral správně, když pokaždé, jakmile vyleze na louku, na něj zaútočí vosy. Nemáme od něj žádné zprávy, tak je možné, že před nimi stále ještě utíká…

Klárka Wimmerová se chystá do poroty soutěže Muž roku. Stále chodila, že je chce vidět svlečené alespoň na fotkách, aby věděla, za kým má jít pro úplatek a za kým ne. Nakonec jí je z agentury, která soutěž pořádá, poslali. (vy jste se na ně mohly podívat ZDE). Půl hodiny bylo u jejího počítače ticho, a pak si přišla stěžovat, že jsou odhaleni jen nahoře. Že takhle to bude opět jen zajíc v pytli. Chudáci soutěžící. Dá to dřinu vyhrát v takovéto soutěži!

Saša Stušková včera na poradě perlila. V rámci debaty o tom, zda mohou být muž a žena celý život jen kamarádi, se dlouze zamyslela a v očích jí byla vidět dvě velká písmena s vykřičníkem. NE! Proto říkám zcela veřejně. Sašo, kamarádi NEJSME!!!

A poté to celé ještě vyšperkovala hláškou, že ženy dávají mozek i srdce do vztahů i na jednu noc. Pak to upřesnila, že myslela city. Já nevím, nevím, ale domnívám se, že mozek + srdce nerovná se city, ale třeba vy ženy to máte jinak než my muži

A nakonec mi nezbývá než nevzpomenout naši novomanželku Danu Haklovou. Na pracovním stole má knihu o koních. Předpokládám, že proto, že se učí, jak toho svého „osedlat“. A také se přiznala, že za poukázky, které jim naše redakce věnovala ke svatbě, si včera koupili novou postel. Velkou, ačkoliv novomanžel chtěl malou, aby se k sobě mohli tulit.

Jo, jo, když ptáčka lapají…

Tolik z redakce v Gorazdově a nyní, co vás příští týden čeká a nemine.


  • V pondělí 6. srpna Saša Stušková bude řešit problém, zda je lepší se přestěhovat, nebo vyhořet. Já jsem si jist, jak to je!
  • V úterý 7. srpna odpočatý Jakub Kočí zapátrá, zda mohou být muž a žena kamarádi. To je otázka do pranice.
  • Ve středu 8. srpna Dana Haklová dá vědět, zda se jí líbí více fousáči, nebo holobrádci. A zeptá se vás. Nevím, proč zrovna mne se ptala, zda jsem někdy měl knír…
  • Ve čtvrtek 9. srpna si budeme povídat, přít se i souzvučit u tématu: Letní prázdniny bez dětí, nebo s dětmi. Prostě zda považujete za lepší je poslat na celé dva měsíce pryč, ať si prázdniny užijí a vy si od nich odpočinete, nebo je ani o prázdninách nespouštíte z očí?
  • V pátek 10. srpna opět Jakub Kočí zapátrá po vašich historkách z dovolených, které se zrovna nepovedly. Zkrátka dovolenkové katastrofy.

Mimo to přineseme hromadu článků, příběhů i pár zajímavých rozhovorů.

Prostě máte se na co těšit.

Věřím, že se vám naše nabídka líbí, a pokud vám v ní něco chybí, neváhejte se ozvat. Do diskuse, ale třeba i do e-mailu redakce@zena-in.cz

Reklama