Aktivně Štědrý den tráví čtenářka OlgaMarie - chodí si zaběhat do domácího oddílu, který pořádá malý závod. Jenže z malého závodu se díky novinám stala atletická štědrodenní událost.

Poslední příspěvek k tématu dorazil od čtenářky OlgyMarie.Ráda se hýbete? Potom se vám bude líbit. Zaslala ho k dnešnímu tématu: Štědrý den.


Jak trávím Štědrý den? Předloni jsem se nechala přesvědčit, že bych měla jít na vánoční běh zimním terénem. Jeho půvab byl v tom, že na tréninky dávno, dávno již tomu, kdy na ně nechodím, ale na závody veteránů se občas dostavím a tetelím se radostí, když nejsem poslední a na tomto vánočním závodě se potkám s lidmi, které jsem nejen rok, ale i déle neviděla. S tím posledním místem to není tak horké, protože letos jsem vyhrála oblastní žebříček ve sprintu v orientačním běhu. Bodejť bych ho nevyhrála, když zas tolik ženských mého věku sprint neběhá...

Celá nadšená jsem šla na tento závod i loni. A jako předloni každý z oddílu něco přinesl k zakousnutí i k přípitku. Výslovně k symbolickému přípitku. Začali jsme se scházet a já jen zírala, kolik lidí tam přišlo a já je neznám. Nebrali si ani nic k zakousnutí, což mi bylo podezřelé a když jsem viděla, do čeho se převlékají a obouvají, ptala jsem se manžela, co jsou zač. Tak jsem se dozvěděla o oznámení v místních novinách, že tento závod náš oddíl pořádá a dostavili se atleti. Tak proto se tvářili divně k nabízenému občerstvení! Ještě že jsem si vzala boty s hřeby, protože kus trasy byl zledovatělý a nabídla jsem se, že až mě mine poslední běžec druhého kola, začnu sbírat fáborky. Heč, stejně i atlety porazil člen našeho oddílu a já byla za tu hodnou a ochotnou, kdo uklidí cestu i les. Ale na zítřek jsem nachystaná, od manžela jsem dostala super zimní triko a prý, že letos si to s atlety mohu důstojně rozdat.

Tak mi popřejte, ať sebou zítra nepraštím, neboť hrozně miluju přípravu salátu.a ze všeho nejvíc miluju, když si ho dám 25. ráno k nějaké dopolední pohádce rovnou z mísy a lžicí!

Hezké, klidné Vánoce a lepší příští rok Vám všem přeje,
OlgaMarie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma pro dnešek: Štědrý den

Toto je poslední čtenářský příspěvek - už mi další neposílejte, jděte raději posehnat poslední dárky, či přichystat další věci na zítřejší velkou událost! V 16.00 vydám novinku, ve které se dozvíte, která z dnešních přispěvatelek získala od redakce dárek: krásný kosmetický balíček Radox: smyslná - nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce. Vše posílejte na e-mailovou adresu redakce..

radox smyslná

Reklama