Rodina

Štědrý den bez karambolů

Za nejhezčí dárek, který pod stromeček dostala, považuje čtenářka Prvosenka samotný průběh Štědrého dne. Všechno totiž dopadlo nadmíru v poklidu a příjemné domácí pohodě. Téma dne zní: Co vám nadělil Ježíšek?

Další dnešní přispěvatelkou je čtenářka Prvosenka. Tématem jsou vánoční dárky. Prvosenka za ten nejhezčí považuje štědrodenní pohodu...


I já jsem se rozhodla připojit k dnešnímu tématu, ale nikoliv fotografií, protože dárek, který jsem dostala a udělal mi největší radost, se zkrátka vyfotit nedá. Samozřejmě že i já jsem dostala dárek, který bych vyfotit mohla a to od manžela náramek a od synka krásnou barevnou šálu, ale tu největší radost mi udělalo to, že u nás proběhl Štědrý večer v poklidu, bez karambolů, špatných zpráv či nemoci. K tomu se přidaly rozzářené oči našich dětí při rozbalování dárků a radost nad tím, co jim Ježíšek přinesl. A to pro mě byl opravdu ten nejhezčí dárek, který jsem za ty přípravy a snahu udělat krásné Vánoce, mohla dostat. Doufám, že i u vás byl Štědrý den dnem, na který budete jako já, rádi vzpomínat.

A do Nového roku všem čtenářkám a celému týmu, který se stará o tyto stránky, přeji hodně zdraví, štěstí, pohody a ať se vám daří vše tak, jak si přejete.

Hezký den vám přeje,
Prvosenka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Pochlubte se svými dárky!
Napište, jaký jste měly letos Štědrý den!

Vyfoťte a pošlete mi k dnešnímu tématu dárky, které jste letos našly pod stromečkem, milé čtenářky. A napište k nim i krátký text (dlouhý alespoň jako tento odstavec) o tom, jak u vás letos proběhl Štědrý den. Za svůj příspěvek k dnešnímu „chlubícímu se" tématu můžete získat dárek od redakce: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže).

woodsova

   
27.12.2010 - Rodina - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  Já si na klid nějak nemohu zvyknout. Děti daleko, sněhu a mrazu na dlouhou cestu hodně a letos byla kalamita i na mnoha letištích.

  superkarma: 0 27.12.2010, 13:46:35
 2. [2] magdulali [*]

  U nás dobrý, všechno dobré Sml59 Sml59  Sml59 

  superkarma: 0 27.12.2010, 13:05:18
 3. avatar
  [1] SNÍŽEK [*]

  pravda,vánoční pohoda je vzácná a nejdůležitější.Sml22

  superkarma: 0 27.12.2010, 11:39:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme