Novinky

Stavíme, ale do Roháčů alespoň na 3 dny pojedeme

Čtenářka Paradajka si uskutečňuje sen v podobě vlastního domu. Vloni dovolenou neměla a tak letos aspoň na pár dní zamíří do Roháčů na Slovensko. Děkuji Paradajko za Váš příspěvek.

Hezký den všem,

jakou letos plánujeme dovolenou? Nejspíš podobnou, jako v loňském roce, kdy jsme dokončovali terénní úpravy kolem domu. Řemeslníci začali v červnu, ale sotva se pustili do práce, začalo lít a nedalo se dělat. Další dny zas měli domluvenou práci jinde a my museli čekat na nový termín. Práce se nám tak protáhly až do půlky prázdnin. Nejdříve mě mrzelo, že se jsme si kvůli tomu nemohli ani naplánovat pořádnou dovolenou.

Ale zpětně musím říct, že lepší dovolenu pro našeho syna bychom nevymysleli. Pomáhal tátovi a dědovi s oséváním štěrku. Velký náklaďák s vlekem nám tady dovezl dlažbu a tak mohl sledovat jak vykládají palety z auta. A pak se každý den ráno po snídani převlékl do dětských montérek a montérkové čepice a pomáhal jako Bořek stavitel. I obědy v garáži s partou chlapů si opravdu užíval. A já se nestačila divit, jak rychle byl s jídlem hotový.

Práce kolem domu a zahrady je stále dost a spotřebuje i nějaký den manželovy dovolené Letos chceme zastřešit část terasy a tak už se těším, že naši dva kluci budou mít o zábavu postaráno. Ale abychom přece jen přišli na jiné myšlenky a někam se podívali, zajedeme si na víkend do Roháčů.

 V plánu máme termální koupaliště v Oravici. Prodloužený víkend nám ale bude bohatě stačit. Hlídat dva malé rošťáky u vody není velký odpočinek. A pak už se budu těšit domů na zahradu s terasou a loukou za našim domem. Hned vedle má soused nádherou louku a mez. V loňském roce ji oplotil a od dubna tam máme stádo krásných kamerunských oveček, ke kterým během léta přibudou ještě tři klokani. Takovou mini ZOO za do domem, to hned tak někdo nemá:-)))

Paradajka
 Text nebyl redakčně upraven


Dnes jsme měli téma: Kam se letos chystáte na dovolenou?

Jednu z vás, co dnes přispěla k tématu dne v 16. hodin odměním. Mám tu cestovní hru Scrabble a opalovací krém Vichy s faktorem 50!!!

   
31.05.2012 - Čtenářské příspěvky - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. [6] zdeneks [*]

  Vydělané 300USD za 10 dní, stačí jen trošku chtít. http://prelaunchx.com/x/sevelaz,

  popřípadě zítra startuje kolo štěstí. Můžete točit zdarma, každý dostane 500USD a ty může protočit,co vyhrajete je vaše.Nic se nedá ztratit.

  http://www.winngo.com/regcs1070448.html

  superkarma: 0 31.05.2012, 21:55:31
 2. avatar
  [5] LudPa [*]

  Roháče byla naše první dovolená po svatbě.

  superkarma: 0 31.05.2012, 21:55:16
 3. [4] Trefa [*]

  Trefa:Rohace jsou krasne,uz jsem tam byla.

  superkarma: 0 31.05.2012, 21:27:35
 4. avatar
  [3] Kytinkak [*]

  máš pravdu, Roháče jsou v létě opravdu krásnéSml67

  superkarma: 0 31.05.2012, 18:59:04
 5. [2] Roland [*]

  Ovečky se mi moc líbí a mám je ráda. Na jaře mi poslal kamarád fotku on + jehňátko a já se rozplývala nad tou ovečkou. Špatně to nesl, myslel, že budu obdivovat jeho.

  superkarma: 0 31.05.2012, 16:08:50
 6. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16Roháče jsou moc krásné, i když já jsem ten nejvyšší vrchol nezdolala - byla jsem nějaká unavená, tak jsem je obešla....

  superkarma: 0 31.05.2012, 15:34:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme