Přečtěte si skoro neuvěřitelný příběh čtenáře, který si přeje zůstat v nickové anonymitě. Jeho manželka opustila rodinu (i dvě dcery) po dvaadvaceti letech šťastného soužití...

Následující příběh je z ženského pohledu (myslím) nepochopitelný. Nebo si dovedete představit, že žena opustí dvě dcery a jde si žít docela jiný život? Více v příběhu čtenáře, který si přál zůstat v anonymitě...


Pěkný den všem ,

i já, ač muž bych rád napsal pár řádků k dnešnímu tématu ,,Zapomínání“.

22 let jsem byl ženat, s manželkou a s dvěma krásnýmï dcerami všichni jsme prostě byli skvělá parta. I v době dospívání, kdy většinou děti až tak rodiče nemusí, jsme trávili společně volné chvíle, výlety, dovolené. Nic nám prostě nechybělo ani po materiálních stránkách, naopak. Spousty přátel nám v dobrém závidělou skvělou rodinu, kterou by také chtěli mít. Před čtyřmi lety na manželku dolehla „krize středního věku“, kdy neviděla, neslyšela a rodina s celou domácností pro ni byl vzduch. Jednoho dne si nás všechny zavolala a řekla nám, že si vše uvědomuje, že se bude snažit rodině vše vynahradit a napravit. Po dvou týdnech jsme se vrátili s dcerami domů z nákupů a návštěvy kina - a bylo „vybíleno“ vše, co šlo odvézt, jen na stole zůstal lístek se slovy, že bude žít nový život.

Od té doby i když žije ve stejném městě, dnes a denně jezdí okolo nás do práce se pouze ozve smskou jednou za dva měsíce s dotazem jak se mají a že je má ráda. Tím pro ni veškerý zájem, či starost končí. Jejich potřeby, studium a vůbec život jde prostě mimo ni a vůbec ji nezajímá /i výživné neplatí/.

Jako člověk nikdy nepochopím tohle „zapomnění“ odstřižení se od vlastních dětí a totální nezájem. Přitom i když příští rok oslaví padesátiny, žije životem který prožívají bezstarostné, volné dvacetileté slečny, bohužel na dluh.

S pozdravem,
Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo půl páté se dnes 30. listopadu můžete těšit na vyhlášení, ve kterém zjistíte, která čtenářka-přispěvatelka získala slíbený dárek: stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse.

mys

HRAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama