Jako již tradičně, také letos máte možnost k získání krásných a drahých dárků v naší Velké vánoční soutěži. Tentokrát hrajeme o ceny a finanční odměny v celkové hodnotě 66.675 korun! Neváhejte a zapojte se!

vanoce

Pravidelné čtenářky ŽENY-IN.cz dobře ví, že čtení našeho magazínu se vyplatí. Právě nyní máte šanci získat hodnotné ceny v naší tradiční Velké vánoční soutěži. A že jde tentokrát skutečně o pořádný balík, vždyť rozdáme ceny a finanční odměny za celkem 66.675 korun! Chcete se na tomto balíku výher podílet? Stačí k tomu jen být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka, potom můžete sbírat body.

Za co dostáváte body?

Za čtenářskou aktivitu v našem magazínu, tedy za čtení článků, diskutování, hraní dalších soutěží... přesný rozpis najdete v pravidlech na následujícím odkaze:

Mimochodem tento odkaz si zapište za uši, najdete na něm totiž Vánoční přílohu a v ní i kompletní pravidla Velké vánoční soutěže, seznam výher, speciální adventní články formou kalendáře a také svůj aktuální bodový stav.

Důležitá data

Samozřejmě vás zajímá, od kdy, do kdy Velká vánoční soutěž poběží, tak tedy...

  • Začátek soutěže: 19. 11. 2012 v 00:01
  • Konec soutěže: 31. 12. 2012 ve 23:59

Vyhodnocení pak proběhne do 15. ledna příštího roku.

Ochutnávka z výher

Hlavní cenou je tentokrát dvojice robotických vysavačů Kobold, jeden stojí takřka 16.000 korun. Mezi dalšími cenami jsou poukázky na luxusní spodní prádlo v obchodech Dessous/Dessus, kávovary Dolce Gusto, vouchery na nákup oblečení Levis či rychlovarná konvice Eta.

kytkaSlibovali jsme také, že kytičky, které jste sbíraly v průběhu celého roku, budou mít zásadní vliv na získání jednoho z dárků ve Velké vánoční soutěži. Naše sliby nebyly plané. Ve skutečnosti budou mít dokonce vliv nejen na jednu z hodnotných cen, ale také na získání speciální finanční prémie 7.777 korun!

Takže: Ať se práší za kočárem a kouří z klávesnic!

Reklama