Zdraví

Startuje reality show, která pomůže zdravě zhubnout

zij

V rámci preventivní kampaně Všeobecné zdravotní pojišťovny Žij zdravě odstartuje 1. září 2010 speciální projekt nazvaný Zdravá online reality show, který je zaměřený na zdravý, a hlavně trvalý úbytek váhy.

Během třech měsíců nabídne reality show třem vybraným lidem, kteří mají problémy s nadváhou či obezitou, pomoc se snižováním váhy. Účastníkům se budou věnovat odborníci na obezitu, dietologii, psychiku a pohyb. Ti jim připraví individuální plán snižování váhy na základě zdravotních dispozic, pomohou s motivací, sestaví ideální redukční jídelníček a navrhnou vhodné pohybové aktivity.

zij„Kromě konzultací a setkání s odborníky čeká na účastníky reality show také hodně dřiny a práce na sobě. Odměnou jim budou nejen shozená kila, zlepšení zdravotního stavu, celkové posílení sebevědomí, naplnění jednoho ze snů, ale také závěrečná večeře s překvapením,“ doplňuje zástupce preventivního projektu Žij zdravě Ivana Fodorová.

A proč je reality show online? Její účastníci budou průběžně na internetových stránkách www.zijzdrave.cz zveřejňovat dílčí úspěchy při cestě za vytouženou postavou, zlepšením zdraví, nebo vysněným číslem na displeji váhy. Výsledky budou zaznamenávat na blogu Žij zdravě, spolu s fotkami či videi. Tím mohou inspirovat i ostatní návštěvníky internetových stránek ŽijZdravě.cz ke změně životního stylu.

Uzávěrka přihlášek do Zdravé online reality show je 31. srpna 2010 a podmínkami pro přihlášení je být pojištěncem VZP a BMI vyšší než 25. Motivační dopisy s fotkou mohou zájemci zasílat na e-mailovou adresu info@zijzdrave.cz.

O PROJEKTU ŽIJ ZDRAVĚ

zijProjekt Žij zdravě, financovaný z fondu prevence VZP ČR, je celostátní edukační kampaň, jejímž cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o obezitě jako vážném celospolečenském problému, přispět ke změně chování českého obyvatelstva a napomoci k dodržování tzv. Rovnice zdravého života, která říká: lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít.

Projekt Žij zdravě vznikl v roce 2007 za podpory Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.

lupa

   
25.08.2010 - Hubněte - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme