.

Startuje další ročník soutěže BATIST Nej sestřička!

Novinky

Startuje další ročník soutěže BATIST Nej sestřička!

Jste sympatická, veselá, odvážná, máte smysl pro humor, jste prostě ta nej? Chcete vyhrát zájezd dle vlastního výběru a další atraktivní ceny? Právě pro vás je tu soutěž o nej sestřičku roku 2017!

čenský

anife

Letošní ročník Batist Nej sestřičky byl vyhlášen  již tradičním způsobem - divadelním představením Coco Chanel v Divadle na Perštýně. Na začátku promluvil generální ředitel BATIST Medical, a.s. Ing. Tomáš Mertlík, MBA a ředitel Královéhradecké lékárny Jaroslav Nádvorník. „Oceňujeme především práci zdravotní sestřičky, která je velmi důležitá v nemocnicích,“ dodali oba shodně.

Poté vystoupili ti, kteří přijali záštitu nad celou akcí: místopředsedkyně zdravotnického výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková, 1. náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová, náměstek ministra zdravotnictví pro ekonomiku Petr Landa, prezidentka České asociace sester Martina Šochmanová. Všichni přítomní ocenili práci zdravotních sester. Kvůli pracovním povinnostem nemohl dorazit náměstek hejtmana Aleš Cabicar, který však přijal záštitu a vzkázal zdravotním sestřičkám: „Rád bych řekl jako člověk, který se snaží řešit problémy našeho zdravotnictví každý den, že právě sestřičky, jejich práce, obětavost ve prospěch našich pacientů, jejich profesionalita ale i trpělivost jsou pilířem našeho zdravotnictví. Zaslouží si úctu nás všech, neboť nikdo z nás si nemůže být jistý, kdy právě on bude potřebovat jejich pomoc“.

jo

Ředitelka Nemocnice Na Bulovce MUDr. Andrea Vrbovská převzala dar v hodnotě 20 000Kč pro Nemocnici Na Bulovce z rukou ředitele firmy Batist Medical Tomáše Mertlíka. „Jsem velmi ráda za podporu naší nemocnice,“ dodala ředitelka Vrbovská.

šek

Poté následovalo divadelní představení Coco Chanel, ve kterém si zahrála Michaela Dolinová, Libuška Švormová, Filip Sychra a Jan Čenský. „Coco byla velmi chytrá a nadaná žena, tuto roli hraju hrozně ráda,“ dodala Dolinová v zákulisí. Mezi hosty se objevili finalisté Muže roku 2016 či Anife Ismat Hasan.

coco chanel

„Nej sestřičku může přihlásit každý - lékař, pacient, zkrátka ten, kdo má ve svém okolí příjemnou a sympatickou zdravotní sestřičku, do 30. 3. 2017,“ říká pořadatel akce David Novotný.

švormova

Více informací o soutěži na www.nejsestricka.cz. Finálový večer se uskuteční 7. října v Náchodě. Generální partneři jsou: Batist Medical a.s. a Královéhradecká lékárna a.s.

   
10.03.2017 - Redakční novinky - autor: redakce

Komentáře:

 1. [3] lahanzala [*]

  Sestřičky by se hlavně měly umět chovat k pacientům, protože i za to jsou placené. Nezáleží na tom, jestli jsou krásné. Pokud jsou nespokojené s platem, ať jdou dělat něco jiného. Ale takových je naštěstí menšina.

  superkarma: 0 12.03.2017, 07:47:00
 2. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  sestřičky jsou superSml59

  superkarma: 0 10.03.2017, 17:26:08
 3. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

  Já bych odměnila všechny sestřičky,které se chovají k pacientům ohleduplně a zodpovědně. Je to velice náročná práce,která je stále nedostatečné ohodnocena. Zvláště na Jipce,v LDN a Domovech důchodců je to víc než těžké. Před všemi se hluboce skláním a děkuji jim za to,že vůbec jsou a chtějí tuto nedoceněnou práci (poslání)dělatSml59Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 10.03.2017, 13:05:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme