Andělsky krásná, po čertech chytrá – taková bude patnáctá vítězka MISS ACADEMIA ČR 2011. Náborová kampaň soutěže o nejkrásnější a nejchytřejší vysokoškolačku právě odstartovala.

O titul MISS ACADEMIA ČR 2011 mohou bojovat všechny vysokoškolské studentky navštěvující prezenční či kombinovanou formu studia, jejichž věk nepřesahuje 26 let. Dívky se mohou přihlásit na webových stránkách soutěže (www.missacademia.cz) do 31. Prosince 2010 nebo v rámci právě připravované roadshow. Ta proběhne ve spolupráci s rádiem KISSv Praze, Brně a Zlíně v průběhu listopadu a prosince.

První casting se uskuteční 7. ledna v Praze, druhý následuje o týden později 14. ledna v Brně. „Během obou castingů projdou dívky třemi disciplínami – vědomostně-inteligenčním testem, rozhovorem s porotou a promenádou v plavkách. Do finále poté postoupí desítka nejlepších. Boj o korunku proběhne 29. března v nově vybudovaném Kongresovém centru ve Zlíně. Nehledáme jen umělé ideály krásy. Hledáme miss, která má (s)mysl,“ uvedl manažer projektu Marek Klos.

miss

Loňského ročníku se zúčastnilo téměř 300 soutěžících z různých koutů České republiky. Vyvrcholením celého projektu byl slavnostní galavečer, který se nesl v duchu Antiky. Antickou bohyní se stala dvacetiletá Kateřina Kubačková studující Ostravskou univerzitu, obor management v neziskovém sektoru. Radovat se mohla ze spousty hodnotných a zajímavých cen. Obdržela balíčky kosmetiky, sadu šperků, možnost přepravy po ČR i za hranice republiky zdarma, nafocení profesionálního booku a rovněž získala zapůjčení automobilu na půl roku.

Soutěž MISS ACADEMIA ČR je již tradičně pořádána studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci předmětu Komunikační agentura. „Projekt Miss Academia v sobě zahrnuje náročnou přípravu, organizaci, zpracování kreativního konceptu, zvládnutí slavnostního galavečera, prostě spoustu činností, na kterých studenti předvedou svůj tvůrčí přístup, pracovitost a šikovnost. Je to velký a krásný projekt,“ popisuje ředitelka Ústavu marketingových komunikací Olga Jurášková.

Webové stránky Miss academia: www.missacademia.cz

Reklama