Jestli patříte mezi ty, co sledují Star Dance, pak jste určitě sledovali sobotní další díl soutěže, ve které zazněly písničky Michela Jacksona a tančila se rumba a ča-ča.  O bonusový bod se páry utkaly ve společném „battle“.

stardance večer

Večer jsem se dívala a bavila jsem se od prvního čísla, kdy nastoupil Lukáš Pavlásek a rozvlnil se se svojí partnerkou Lucií Hunčárovou v rytmu rumby. Tenhle pár mě fakt baví. I když Pavlásek na parketu vypadá jako na hodině tělocviku a to ještě odkoukává od partnerky, co má zrovna dělat, stejně mě zajímá, jak bude tančit příště.  I když to fakt vůbec neumí, je vidět snaha a rozhodně to není nuda. Myslím, že to byl dobrý tip, oslovit ho na tuto soutěž. Diváci ho mohli od počátku poslat domů, protože takové poleno do taneční soutěže nepatří. Ale zatím neposlali.

pavlásek

Kdo mě tentokrát opět nudil, byla Leona, která vypadla. Naopak se mi čím dál tím víc líbí Marie Doležalová s Markem Zelinkou. Na finálovou dvojici tipuji Leoše Mareše a Jitku Schneiderovou. I když si myslím, že Jitka je lepší, Leoš bude mít možná víc fanynek. Ale nechme se překvapit.

leona

Kdo měl nejhezčí šaty? Mě se tedy nejvíc líbily růžové šaty Lucie Hunčárové, pak Marie Doležalové a Jitky Schneiderové. Trochu divné šaty měla Tereza Kostková, přišlo mi, že jí moc nesedí.

lucie hunčárová

mariedolezalova

jitka schneiderova

leona machálková

stardance_a

katerina stumpf

tereza kostková

Kdo myslíte, že vypadne příště? Já tipuji dvojici Radek Banga a Tereza Bufková. Co si myslíte vy? Podle mě se Pavlásek ještě udrží… i když, příští díl je benefiční a nevypadne nikdo, takže si počkáme do dalšího pátku..

Související stránky:

Reklama