Tak už nám to zase začalo. Dlouhé podzimní sobotní večery a soutěž StarDance, kterou vysílá Česká televize, už k sobě tak nějak patří. Šestý ročník odstartoval a my se zatajeným dechem můžeme sledovat výkony profesionálů z nejrůznějších oborů ve zcela nových rolích - tanečních.

Dne 9. listopadu proběhl druhý taneční večer. Ať už jste se dívaly, či nikoliv, mrkněte nyní na pár krásných fotografií soutěžících, které jsme pro vás jako aktualitu připravili. Věřím, že vás vtáhnou do atmosféry pořadu, při kterém dostanete chuť zkusit si pár kroků pro radost aspoň v obýváku, nemám pravdu?

Pokud vás StarDance baví, napište nám do komentářů a určitě vám budeme přinášet další fotografie i zajímavosti.

Jelikož jde o soutěž, nezůstalo jen u kochání se pohybem a hudbou, ale přišlo na řadu i vyřazování. To postihlo tentokrát půvabnou a velmi sympatickou sólistku na violu Jitky Hosprovou (170 cm, narozena ve znamení Váhy). Já osobně jí i jejímu partnerovi Lukáši Bartuňkovi tleskám.

A co vy? Kdo se vám líbil nejvíc a komu byste dala svůj hlas?

Zajímavost navíc:

Andrea Bocelli minulý týden v italské verzi StarDance zatančil smyslnou rumbu (zdroj: facebook StarDance), tanec začíná po první minutě videa

Pod čarou k druhému večeru:

  • Mojí favoritkou (i když by se to asi nemělo říkat) je Anička Polívková. Za pány Imrich Bugár
  • Páry předvedly noblesní waltz a temperamentní cha-chu.
  • Hláška večera: Nekoukej při tanci na nohy, neboť lépe tančit nebudou!

© foto: Mikuláš Křepelka, Česká televize

Přečtěte si také:

Reklama