Reklama

V teple vášnivá, v mrazu decentní

Stará myslivecká. Kdo by ji neznal. Unikátní a ojedinělá receptura, která se za téměř 170 let své existence prakticky nezměnila.

Základem je jemný vinný destilát ze slunné a kvalitou proslulé francouzské oblasti Cognac. Tato jedinečná surovina je smíchána s exotickým kořením a přírodními výluhy ze sušeného ovoce (švestky, rozinky, meruňky,..). Po několika měsících zrání v dubových sudech vzniká nápoj jantarově zlaté barvy s nezaměnitelnou, lehce kořenitou chutí, která se na pozadí skvostně snoubí se sametově jemným nádechem ovoce. Delikátní dojem ušlechtilého alkoholu podtrhují dokonale harmonické, kouřově dřevité, whiskové tóny.

myslivecka

Stará myslivecká je vnímána po mnoho desetiletí jako nápoj mnoha tváří. Láká ke hře postupného odkrývání chutí a vůní. Obě se totiž proměňují s tím, jak se mění teplota nápoje. Vychlazená Stará myslivecká s kostkou ledu podávaná ve sklence se silným dnem umocní vjem podmanivých energicky se prosazujících whiskových tónů chuti a aroma. Pokud ale podáváte Starou mysliveckou nevychlazenu a bez ledu ve sklenici s užším hrdlem na stopce, vystupuje z ní decentně elegantní harmonie pečlivě sladěných přísad. Rozvinou se tak všechny vrstvy nápoje, od vjemu umírněné ovocné plnosti po střípky teplé koňakové jemnosti.

Nechte se zlákat poznáním obou tváří Staré myslivecké najednou. Postupně ji upíjejte a ponechte sklenku za občasného zakroužení teplat v dlaních. Pozvolna se začne uvolňovat aroma a otevírat všechny vrstvy tohoto chuťově jedinečného nápoje.

Stará myslivecká potěší jako originální dárek, ozvláštní vaše oslavy, setkání s přáteli, ale i všední dny, protože její tradiční vlastnost je umění spojovat lidi.

Ačkoli se při výrobě Staré myslivecké postupně modernizují technologie, jedno zůstává stejné. Vášeň a láska k tomuto nápoji, která je otiskována do každé jeho kapky. Na Starou mysliveckou se prostě můžete spolehnout. Bude chutnat vždy stejně. A vždy stejně skvěle.