Přečtěte si příspěvek čtenářky, kterou doprovází láska od prvního ročníku střední školy. A nyní to vypadá, že jejich pouto bude přetrženo. Díky Vám za Váš smutný příběh. Z toho příběhu mrazí…

Krásný zasněžený den

K dnešnímu tématu jen krátce. Zmíním svoji první lásku, tu úplně první a pronásledující  mne až dodnes.

Začala v prváku na střední, když jsme se první školní den srazili ve dveřích. Okamžitě využil situace a provedl mne školou. On,otrkaný třeťák  a já, prvačka světa neznalá :)

Prostě a jasně, zamilovali jsme se do sebe onou ,, láskou nebeskou“. Při hodinách matiky jsem se vznášela mezi nebem a integrály a ono to kupodivu skloubit šlo.

Byla to čistá láska, kterou jsme si hýčkali a báli se o ni. Pak přišel jeho maturák a odvelení na Slovensko na vojnu. Hodně to bolelo, tohle odloučení.

Psal mi nekonečné dopisy. Sejde z očí, sejde z mysli, říkávalo se. Začala jsem se mu  vzdalovat.

Byla jsem mlaďounká, sportovala a na závodech jsem potkala svoji druhou velkou lásku. Skončilo to bolestně pro oba, o tom se rozepisovat nebudu.

Já se mezitím vdala, studovala, porodila. Najednou se objevil ON. Scházeli jsme se v parku, vozili kočárek se synkem. Nekonečné debaty o tom, že mne nikdy nepřestal milovat jsem brala s nadhledem. Dvakrát do jedné řeky nevstoupíš, znělo mi v uších.

Pár let byl relativně klid. Nastoupila jsem do práce a vedle ve dveřích se objevil opět ON. A kolotoč začal nanovo. Jediné velké plus bylo, že jsem se konečně dokopala k rozvodu.

Tím pádem jsem se odstěhovala přes půl republiky. Vdala se a mám moc hodného manžela, který udělá vše, co mi na očích vidí. Jsme spolu už pěkných pár let.

Na třídním srazu se najednou opět objevil ON. Přitom chodil o dva roky výš. Pozvání na sklenku jsem neodmítla a krásně jsme si popovídali. Od té doby mi píše, volá, zve na kávu.

Před týdnem zavolal znovu. Chce mne ještě vidět. Jeho pozvání jsem přijala se slzami v očích. Tentokrát za ním jedu já .

Leží na onkologii v Brně.......snad to ještě stihnu.

Moje babička říkávala - stará láska nerezaví, zůstává v srdíčku uzamčená.
777xxx777
Text nebyl redakčně upraven


Jaké máte vztahy s bývalými manžely, milenci a příteli?

  • Zcela jste je zavrhla?
  • Nebo s nimi udržujete vřelé kontakty?
  • Musíte se s nimi stýkat kvůli dětem?
  • Stali jste se přáteli?
  • Co na to váš současný muž?
  • A co on? Udržuje kontakty s bývalými?
  • A vadí vám to?

Pište své příběhy, úvahy, stížnosti i pochvaly na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním třemi knihami: Hrana rozkoše od Evy Berlinové, Zákon přitažlivosti v praxi od Roberta Doyla, knihou Divoši od Dona Winslowa a třemi Margotkami na nervy s bývalými partnery.

Velmi se těším na vaše příspěvky a všem, které nebudou chtít, abych zveřejnil jejich nick či jméno, anonymitu samozřejmě zaručuji.

Reklama