Vztahy

Stará Blažková: „Drž hubu, ty blbečku!“

Zdravím milá redakce a milé čtenářky,před časem jsem psala story o naší sousedce, která je toho času v rozvodovém řízení se svým manželem.

Jelikož jsou stěny mezi našimi byty snad z papíru, býváme často svědky všech možných scén, aniž bychom o to dvakrát stáli. Dvojice si rozhodně nebere servítky ani před sousedy ani před svými dětmi.

Když pominu fakt, že paní sousedka zhruba každé dva měsíce servíruje svým dětem nového "tatínka", kterého si ze všeho nejdřív řádně prověří na společném lože (protože určitě jedině tam se s jistotou dají poznat všechny kvality člověka), je evidentní, že nemá zatím vyřešené vztahy ani s tím stávajícím, pravděpodobně pokrevním tatínkem.

Píšu pravděpodobně, protože v jednom případě je identičnost DNA otce a potomka víc než sporná.
Tohle všechno píšu proto, že jsem si u tématu rozvod vzpomněla na nedělní hádku, která se rozléhala tak, že ji museli slyšet i krtci pod zemí.
Muž vytýkal sousedce, že se o děti řádně nepostará, načež ona mu podsouvala, aby na ni poslal sociálku, když se mu to nelíbí. Že ji pak na oplátku pošle i k němu.

Také jsme se dozvěděli, že děti nemají u matky pořádně co jíst, že jedí celý týden jedno jídlo, kterého se navaří kýbl, aby se to nakonec vyhodilo, protože to už nikdo nechce žrát! Jako kdyby to pan manžel prý neznal!
A spousta dalších nápadů a láskyplných slov.

A to vše za podmanivého zvuku brečících dětí, které si už ve svých čtyřech letech do života odnášejí ponaučení, že tatínkovi se běžně říká "drž hubu, ty blbečku".
Když sousedka doštěkala (skutečně to v některých chvílích připomínalo hysterický štěkot vzteklé čivavy), nakonec si posteskla, jaký to vzor má syn ve svém otci a jak se asi bude jednou chovat ke své ženě. O vzoru matky vůči dceři nepadlo ani slovo.

Myslím, že rozvod je špatná věc a mělo by to být až to poslední řešení. Někdy osvobozuje - to bezesporu.

Ale přijde mi, že spousta lidí absolutně nedomyslí, jaké dopady to do budoucna může mít. Proto i ta šílená rozvodovost. Českému člověku dle mého názoru často chybí tolerance a vůle. Nejen v partnerských vztazích.
Hezký den přeje Stará Blažková

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Tady je ale patrně jedno, jestli se paní rozvedla, nebo nerozvedla. Je to píchni, jako bodni. Sejdou-li se dva blbí lidé, nemůže vzniknout nic jiného než blbá atmosféra. Tady se hodí jen jedno: NEPOŘIZOVAT SI DĚTI, své chraktery pod psa raději nechat jen dvakrát a neničit další... Míša

Dnes si povídáme na téma rozvodů. Na vaše postřehy, příběhy a názory na téma: „Když rozvod, tak rozvod“ se těším na redakce@zena-in.cz.  Hrajeme o denní krém a kvalitní řasenku.

   
14.09.2010 - Láska a vztahy - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [3] libuno [*]

  lleennaa — #2 Naprostý souhlas.

  superkarma: 0 14.09.2010, 21:17:02
 2. [2] lleennaa [*]

  Nakopat je do zadku, oba...takhle se chovat před prckama Sml31

  Českému člověku dle mého názoru často chybí tolerance a vůle...přesné.

  Kolem mě se to všechno vdávalo a ženilo z velké lásky jako trám, to bylo keců, to je ten pravý, to je ta pravá...polovina párů je v rozvodovém řízení...proč? Protože slovo tolerance a vůle je pro ně cizí slovo. Pak se ptají nás, proč ještě nejsme vzítí...většinou odpovídám, že na lásku papír nepotřebuji a taky je mi špatně z lidí, jako jsou oni ;)

  Jestli by mě bavilo se s chlapem dohadovat o tom, s kým jde na pivo, kdy se vrátí,...nebo proč si jde manželka zaplavat zrovna v úterý a ne ve čtvrtek, proč se najednou začala malovat, chodí ke kadeřníkovi, cvičí...vážně mám pocit, že si ty lidi ubližují (a bohužel i svému okolí) schválně, nemají roupama co dělat.

  1. na komentář reaguje libuno — #3
  superkarma: 0 14.09.2010, 12:56:34
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Ona holt dospělost není úměrná věku, to je na tom to blbé.

  superkarma: 0 14.09.2010, 12:31:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme