Ahoj všem,opravdu si dnes můžeme psát, co chceme? Já bych tedy chtěla prostřednictvím tohoto textu apelovat na své spoluobčany, aby ve větších nákupních centrech využívali všech svítících pokladen, a ne jen prvních pět, kde se pokladní sotva můžou napít, a ještě jim zákazníci ostentativním vzdycháním a hlasitým funěním dávají najevo, jak jim to jde pomalu.
Včera v Tesku už byla paní v amplionu asi hodně vytočená, protože jen pomalu, zřetelně a nasupeně skrz zuby procedila:

Spílají mi především majitelé, chovatelé a pěstitelé psíků a kočiček. Vědí proč. Kudy svištím, tudy pískám a hvízdám ve všech tóninách.

"Vážení zákazníci, pokladny dvacet jedna až třicet jedna jsou Ú P L N Ě prázdné!!", přičemž se slovem ´úplně´ si dala vskutku záležet...
Je to každonákupní folklor. Někdy i víckrát za sebou. Chápu, že pokladny se nacházejí většinou na konci nákupního okruhu, ale lidi mi v tu chvíli přijdou jak smyslů a veškerých myšlenek zbavení, což je zřejmě záměrem marketingové strategie. Že na první signální dokážou zacílit pokladnu, ale pak se už jen stádovitě řadí za sebe, a zabraňují těm, co používají i druhou signální soustavu, v průjezdu k volné pokladně.
Pořád jsem ještě nepřišla na to, proč tomu tak je. Pokud mi někdo dá uspokojivé vysvětlení, budu mu vděčná :o).
To je můj vzkaz do nového roku.
Hezký Silvetsr a vůbec celý rok 2011 přeje
Stará Blažková

P.S. Jo a ještě něco: na expresní pokladnu se chodí s max. 10 položkami, ne s celým vozejkem... Děkuji za pochopení.


Jinak je dnešní téma dne naprosto volné, takže pokud vám leží na srdci něco, co byste rádi hodili do klávesnice, pište, adresu znáte -  redakce@zena-in.cz

Hlavně si pamatujte, co jste napsaly, protože….budete to potřebovat.

Pochopitelně, že ani dnes nezapomeneme na nějakého vypečeného borce a chcípák, a vůbec jsem se rozhodla, že celá dnešní editace bude parádně vypečená.

Připravte se a obrňte se klidem.

Reklama