IMEDEEN®: Mladší a zářivější pokožka díky tabletám

IMEDEEN®

Čas se nedá zastavit a čím jsme starší, tím víc úsilí je potřeba k tomu, abychom vypadali stále skvěle. Zařazením tablet IMEDEEN® do každodenní péče o svůj vzhled můžete přelstít čas, potlačit výskyt vrásek, pigmentace, zlepšit hydrataci pokožky celého těla, celkově ji omladit a zároveň podpořit účinky svých oblíbených kosmetických přípravků!

Exkluzivní tablety řady IMEDEEN® dodají vnitřní vrstvě kůže celého těla látky, které přirozeně obsahuje a jejichž množství se snižuje pod povrchem kůže působením času a vnějšího prostředí. Tyto látky jsou důležité pro pevnost, pružnost a hydrataci kůže, pro její vnitřní hustotu ale i vnější vzhled. Že přípravky IMEDEEN® fungují, dokazují dlouholeté zkušenosti žen i mužů na celém světě. Letos totiž IMEDEEN® slaví 20 let od představení prvního přípravku. Soutěžte u příležitosti narozenin každý měsíc o výrobky této značky na www.imedeen20.imedeen.cz nebo se zde zapojte do hledání Tváře IMEDEEN®! Možná se tváří značky stanete právě vy a vyhrajete exkluzivní VIP pobyt v Kodani spojený s focením pro mezinárodní reklamní kampaň. Přihlášku lze poslat přímo přes www.imedeen20.imedeen.cz.

- Ženám po třicítce je určen IMEDEEN derma one™, který účinně potlačí první linky a vrásky! Přípravek zlepšuje kvalitu pleti celého těla, kterou prozařuje a vyhlazuje.

- Ve čtyřiceti je potřeba pokožku nejen revitalizovat, ale také chránit. IMEDEEN time perfection™ proto pracuje s moderní technologií kombinující revitalizační a ochrannou složku. Přípravek pomáhá zvýšit hustotu a zlepšit stav hlubší vrstvy kůže, vyhlazuje jemné linky a vrásky, vypíná a zpevňuje pokožku, potlačuje viditelnost červených žilek a pigmentových skvrn.

- Pokožku žen po padesátce pomáhá zpevnit a omladit IMEDEEN prime renewal™, jediný nutrikosmetický přípravek na našem trhu, určený ženám po menopauze. Tablety zpevní ochablou pleť, sníží výskyt vrásek, pigmentových a stařeckých skvrn. Pokožka celého těla je hydratovaná, výrazně pevnější a pružnější, vypadá mladší.

Od loňského roku patří mezi nutrikosmetické přípravky IMEDEEN® také man.age.ment™, tablety určené mužům. Užívání tablet přitom představuje jednoduchou cestu k atraktivnějšími vzhledu, která je mužům bližší než „mazání krémem“. Výše uvedené přípravky doplňuje novinka IMEDEEN vlasy & nehty™ pro krásnější a zdravější vlasy a nehty a IMEDEEN tan optimizer™ pro atraktivní opálení a ochranu kůže před UV zářením určený i pro slunění v soláriích.

Staňte se tváří značky IMEDEEN®

IMEDEEN®

Pro reklamní kampaň IMEDEEN® v roce 2012 hledáme 3 modelky, nové tváře značky. Tyto ženy budou v příštím roce v jednotlivých věkových kategoriích prezentovat přípravky IMEDEEN derma one (ženy 30+), IMEDEEN time perfection (ženy 40+) a IMEDEEN prime renewal (ženy 50+). Cílem soutěže ale není najít klasické modelky dokonalých proporcí, ale spíše usměvavé ženy, ze kterých vyzařuje vnitřní krása, oplývají optimismem a radostí ze života.

Soutěž je složena ze dvou částí. Z přihlášek zaslaných do 30. listopadu 2011 vybere v závěru letošního roku mezinárodní porota devět finalistek. Ve druhé části, která proběhne začátkem roku 2012, rozhodne o trojici vítězek veřejné hlasování na internetu.

Snímky všech devíti finalistek pro závěrečné veřejné hlasování budou zhotoveny profesionálním fotografem a všechny finalistky získají tablety a kosmetiku IMEDEEN® na jeden rok zdarma. Pro tři vítězky je připraven VIP pobyt v Kodani zahrnující focení s mezinárodně uznávaným fotografem Steenem Evaldem a účast v reklamní kampani značky v roce 2012.

Podrobnosti o soutěži najdete na www.imedeen20.imedeen.cz. Přihlášky do soutěže je možné odeslat třeba ihned prostřednictvím formuláře zde. Více o přípravcích IMEDEEN® a prodej na www.imedeen.cz.

Reklama