Máte k tomu jedinečnou příležitost na Finále BOMTON-CUP.

Finále BOMTON-CUP 2006 se nezadržitelně blíží, Žena-in bude u toho a uznejte, že by byl hřích nemít vlastní ,,želízko v ohni"  z řad čtenářek. Pojďte do toho. Jak jistě víte, se Studiem Bomton jsme už nějaký čásek v kontaktu a dá se říci, že naše spolupráce přináší ovoce i vám, milé ženy-in.


Nejenže vás pravidelně seznamujeme s nejnovějšími trendy účesové tvorby a vlasové kosmetiky, ale některé z vás už měly možnost vychutnat si služby, které Bomton nabízí a ve špičkové kvalitě poskytuje.

No jen si vzpomeňte na minulý ročník Bomton-Cup 2005, kde jako opravdová hvězda zazářila zástupkyně našeho magazínu čtenářka Janoušek. Viz článek: Janoušek s čírem. Odnesla si nezapomenutelné zážitky z finálového večera, kde se v blízkosti celebrit a hvězd showbyznysu stala na chvíli jednou z nich. V záři reflektorů, před objektivy fotoaparátů a před filmovými kamerami se pohybovala pomalu jak ryba ve vodě.


Nebo pamatujete na fantastickou proměnu mladé maminky z Opočna julii75? Ta si mohla na vlastní kůži vyzkoušet roli fotomodelky. Viz článek Koho jsme proměnili?

A do třetice semifinalistka BOMTON-CUP čtenářka Lucka, která sice nebyla porotou vybrána do finále, ale odměnou jí byl příjemný den strávený v rukách špičkových kadeřníků, vizážistů a fotografů.

Viz článek: Jak dopadl konkurz a proměna?


Na ukázku vám předkládáme fotografie některých proměn z "dílny" Bomtonu.
  
No řekněte, nestojí to za to? Nestojí to za to dobrodružství a zajímavé zážitky, které se vám budou připomínat vždycky, když se na sebe podíváte do zrcadla?

Já bych řekla, že ANO, a být vámi, neváhám a využiji další šance stát se novou tváří Ženy-in ve finále BOMTON-CUP 2006, které se koná 17. října.
Nemáte co ztratit, můžete jen získat.
Co pro to můžete udělat?

Nic složitějšího, než poslat do 30. srpna svoje fotografie - portrét a celou postavu a zkusit štěstí, že si vás redakce našeho magazínu vybere jako svoji reprezentantku.
Fotografie ukládejte ZDE

Pozor, nemusíte mít žádné parametry modelky. Nerozhoduje ani věk, ani výška, ani váha, ale charisma a sympatie. Šance máte všechny. Jenom kvůli časové náročnosti doporučujeme někoho, komu nebude vadit dojíždět do Prahy, nebo si zde může sehnat ubytování.


Protože program je následující: 30. 9. od 9:00 se modelka češe a líčí ve studiu Bomton – to zabere celý den.
16.10. a 17.10. musí být k dispozici na zkoušky choreografie v Kongresovém centru a večer 17.10. je do 22:00 show.

Využijte své šance a neváhejte. Budeme se těšit na vaše fotografie.

Víc info o akci www.bomtoncup.cz

Reklama