Bulvár

Staňte se tváří Flory

Chcete se stát tváří další kampaně, vyzkoušet záludnosti i „vychytávky“ ladné chůze modelek a vyhrát poukázky Atrium Flora v hodnotě 50 000 Kč? Již brzy máte možnost přihlásit se do soutěže obchodního centra Atrium Flora. Staň se tváří Flory je soutěž, jíž se mohou zúčastnit všechna krásná děvčata, jejichž snem je stát se tváří reklamní kampaně jednoho z předních obchodních center v Praze.

Přijďte do obchodního centra a vyfoťte se v soutěžním fotokoutku, ve třetím patře naproti eskalátorům u obchodu Butlers, vždy od
15 do 18 hodin, a to ve dnech od 22. 9. do 17. 10. 2014. Vaše fotka pak bude umístěna ve fotosoutěži na Facebooku a 10 nejlepších postoupí do finále.

Atrium Flora

Finále bude probíhat v obchodním centru ve středu středu 22. října od 11.00 hodin. Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši
50 000,- Kč a stane se tváří reklamní kampaně obchodního centra v roce 2015. Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět módní přehlídky, workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky a další zajímavý doprovodný program.

Soutěžící se mohou nechat inspirovat vítězkou minulého ročníku, Sabinou Koudelkovou, která se stala výherkyní a kromě poukázek ve výši 50 000,- Kč se stala i tváří vybraných kampaní Atria Flora. Jednou z nich byla také kampaň při příležitosti otevření nového obchodu H&M v obchodním centru.

Fotografie z finálového dne a přihlášených soutěžících z minulého ročníku najdete ve fotogalerii na Facebooku OC Atrium Flora www.facebook.com/AtriumFlora.

Atrium Flora

Kompletní informace o akci najdete i na webových stránkách: www.atrium-flora.cz.

 

   
24.09.2014 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Kakajko [*]

    Jako první jsem pomyslela na margarín Floru.. Sml16

    superkarma: 0 24.09.2014, 09:57:14
  2. [1] manislava [*]

    tak bez toho se klidně obejdu

    superkarma: 0 24.09.2014, 06:19:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme