Domácnost

Staňte se jasným vítězem s novou řadou Bref Power!

 

 

„Power“ je síla, a právě silný čistič Bref Power je to, co vám pomůže zvítězit i ve vaší domácnosti - snadněji a jednodušeji. Nová řada Bref Power se člení do tří hlavních skupin, podle toho, s jakou špínou se rozhodnete zatočit.

Do koupelen a jiných místností, kde se potýkáme se rzí, odolným vodním kamenem či skvrnami od mýdla, jsou ideálními pomocníky Bref Power čistič v pistoli s rozprašovačem a Bref Power čistič v lahvi s aplikačním zobáčkem. Kromě toho, že si hravě poradí se špínou, jistě oceníme i jejich univerzální použití na nejrůznější materiály, jako je keramika, nerez, chromové součásti, plexisklo, ale samozřejmě i dlažba. Vysoce výkonná receptura na bázi směsí organických kyselin se dokáže poprat i s odolným vodním kamenem a vyčistí povrch bez škrábanců.

Čističe Bref Power  poznáte podle zářivé červené barvy obalu:

·         Bref Power čistič v pistoli s rozprašovačem (500 ml) je díky své pěnové konzistenci a dávkování sprejem vhodný k čištění hlavně těžko přístupných míst.  Aplikovaná pěna se udrží na povrchu a dokáže tak vyčistit i svislé plochy.

·         Bref Power čistič v lahvi s aplikačním zobáčkem (750 ml) je zase ideální k čištění zejména horizontálních a rozměrnějších ploch, na které se snadno aplikuje zmáčknutím láhve.

·         Dalším vysoce účinným přípravkem z nové řady Bref Power je Bref Power prášek (plastový kbelíček, 500 g). Ten si díky své výkonné receptuře a práškové konzistenci snadno poradí s mastnotou, se zbytky mýdla či špínou na podlaze (jako například bláto, skvrny od podrážek). Je určen jak pro přímou aplikaci, také se používá i ředěný. Rozpuštěný ve vodě je ideální na čištění větších ploch, podlah a podobně. Při aplikaci pomůže odměrka, kterou prášek nasypeme do vody nebo rozprášíme po podlaze pro přímé čištění. Jakmile se prášek dostane do kontaktu s vodou, napění a začne se rozpouštět, což je doprovázeno uvolněním příjemné citronové vůně a také zabarvením vzniklé pěny do žluto-zelena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posledními novinkami této řady jsou dva přípravky, které kromě čištění zaručují také desinfekci a bělící účinek. Bref Power dezinfekční čistič v pistoli s rozprašovačem a Bref Power dezinfekční čistič v lahvi (2 l) jsou univerzální čističe, kterých lze využít v celé domácnosti k čištění nerezových povrchů, chrómu, dlažby nebo i k bělení prádla. Obsahují vysoce účinnou recepturu na bázi aktivního chlóru, díky které ho lze použít proti plísním, bakteriím i virům.

Desinfekční čističe Bref Power poznáte podle bílé barvy obalu:

·         Bref Power dezinfekční čistič v lahvi s rozprašovačem (750 ml) si díky receptuře s aktivním chlorem dokáže poradit s plísní, snadno zničí všechny bakterie a viry a tím dokonale dezinfikuje čištěný prostor. Navíc je dávkován pomocí aktivní pěny, která se udrží na povrchu a dokonale pročistí i těžko dostupný kout. Velmi účinný je také na svislé plochy.

·         Bref Power dezinfekční čistič v lahvi (2 l) kromě desinfekce, čištění a bělení lehce odstraní mastnotu, nebo zapečené/spálené zbytky pokrmů a je tak jistě velmi vítaným pomocníkem v každé kuchyni.

 

Řadu nových čisticích prostředků Bref Power tvoří:

 

·         Bref Power čistič v pistoli s rozprašovačem (500 ml) k dostání za doporučenou cenu 89,90 Kč.

·         Bref Power čistič v lahvi s aplikačním zobáčkem (750 ml) k dostání za doporučenou cenu 89,90  Kč.

·         Bref Power prášek (500 g) k dostání za doporučenou cenu 89,90  Kč.

·         Bref Power dezinfekční čistič v lahvi s rozprašovačem (750 ml) k dostání za doporučenou cenu 89,90 Kč.

            Bref Power dezinfekční čistič v lahvi (2 l) k dostání za doporučenou cenu 89,90  

   
01.08.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [23] MartinaC [*]

  ten pouzivam a je fakt dobrej

  superkarma: 0 06.08.2006, 15:20:56
 2. avatar
  [20] Meander [*]

  Prej "nejčtenější článek"

  superkarma: 0 23.08.2005, 16:32:33
 3. [17] koalena [*]

  Gabka: to jsi měla v ledničce potkany,že jsi ji musela deratizovat ?

  superkarma: 0 20.08.2005, 16:19:14
 4. avatar
  [16] brunhilda [*]

  taky sem pouzivala ten modry na plisne, dela se nam furt v odpadkovym kosi a pomohlo to. ale cerveny zatim ozkouseny nemam.

  superkarma: 0 18.08.2005, 12:48:35
 5. [15] papáček [*]

  nesmrdí ale taky mi přijde že nestojí za nic

  superkarma: 0 16.08.2005, 07:33:19
 6. avatar
  [14] Anedz [*]

  Píšou, že v tom dezinfekčním čističi v lahvi s rozprašovačem je aktivní chlor. Nevíte někdo, jestli to hodně smrdí? V paneláku se to blbě větrá. Vykukuje mi tam plíseň, ale potřebuji něco, co moc nesmrdí, jelikož to nesnáším

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:36:06
 7. [13] Gabka [*]

  Já už ho vyzkoušela, potřebovala jsem deratizovat ledničku na chalupě a fakt je bezva!!!!!

  superkarma: 0 15.08.2005, 11:14:57
 8. [12] Verrunka [*]

  Je super osvědšil se mi i v koupelně i v kuchyni

  superkarma: 0 10.08.2005, 17:39:47
 9. avatar
  [1] karieristka [*]

  Pán žádá o plastiku, protože při nehodě přišel o přirození. "Ale vážený, teď přece neni problém dát vám náhradní." - "Tak jestli to opravdu jde, máte nějaké vzorky?" - "Ale jistě, pojďte se podívat." Pan si vybírá, tenhle je moc malej, tenhle se mi taky nelíbí, až urolog vytáhne vzorek penisu jako hrom. "Tohle je ono, máte to taky v bělošském provedení?"

  superkarma: 0 01.08.2005, 06:18:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme