Bulvár

Staňte se členy uzavřené online komunity zákazníků a získejte finanční odměny

Nakupujete rádi v Tesco? A chtěli byste tomuto obchodnímu řetězci pomoci dále zlepšovat jeho služby zákazníkům? Máte jedinečnou příležitost - staňte se členy uzavřené online komunity zákazníků Tesco, Inspirujeme.net!

Díky členství v této komunitě budete mít možnost vyjadřovat se ke kvalitě služeb a zboží, ovlivňovat způsob komunikace a reklamy Tesco v ČR, dozvíte se o chystaných změnách a vylepšeních dříve než ostatní – zkrátka získáte možnost „být u toho“. Zároveň Vám zpřístupníme některé zajímavé informace ze zákulisí.

tesco5

Za pravidelnou diskusní aktivitu v komunitě budete navíc finančně ohodnocen/a, získanou finanční částku Vám pak budeme posílat na váš bankovní účet.

Pokud máte o členství v online komunitě Inspirujeme.net zájem, klikněte prosím na následující link – otevře se Vám krátký dotazník. Pokud úspěšně projdete všemi kritérii, na konci dotazníku se prokliknete přímo k registraci do komunity. Pozor, link je platný pouze do 8. 10. 2013

http://ideas.perfectcrowd.cz/questionary/showperpartes/id/962/inhall/853a02215d66d97b46df707ad838a34b5168694f213ad

Diskusní panel je dostupný na internetové adrese inspirujeme.net. Pro Tesco ČR ho provozuje agentura Perfect Crowd, která se zabývá výzkumem veřejného mínění.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci na stránkách Inspirujeme.net!

Tesco

Tesco Stores ČR

   
22.08.2013 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme