Chcete se stát tváří nové kampaně obchodního centra Atrium Flora? Tak přijďte a vyfoťte se v soutěžním foto pointu u Cinema City, který je jediným místem jak se dostat do hry. Třeba právě vy budete mít štěstí, stanete se tváří obchodního centra a vyhrajete poukázky na nákup ve vybraných obchodech v hodnotě 50 000 Kč.

Akce s názvem Staň se tváří Flory, je finále modelingové soutěže, jíž se mohou zúčastnit všechna krásná děvčata, jejichž snem je stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v Praze. Finalistky soutěže získají nejen profesionální fotografie do svého modelingového booku, ale také budou mít šanci spolupracovat s jednou z nejúspěšnějších modelek v naší republice, Dianou Kobzanovou. Ta bude celou akci moderovat a zároveň soutěžící zasvěcovat do tajů modelingu.

 

A jak se této soutěže můžete zúčastnit? Pokud je vám více než 18 let, přijďte do 25. 10. 2013 do Atrium Flora a nechte se vyfotit v soutěžním fotopointu, který najdete u kina Cinema City. Každý den od 14 do 16 hodin vám bude k dispozici fotograf. Fotka bude následně umístěna ve fotosoutěži na Facebooku a deset soutěžících, které budou mít 26. 10. 2013 v 10,00 hodin nejvyšší počet „likes“ (líbfloraí se mi) budou pozváni na finále akce.

Finále bude probíhat v obchodním centru ve středu 30. 10. 2013 od 16:00 hodin. Během tohoto dne se finalistky utkají v několika disciplínách, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět ani módní přehlídka, v které budou půvabné finalistky soutěže předvádět designové kousky prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Výsledky jednotlivých disciplín bude hodnotit odborná porota složená z moderátorky akce Diany Kobzanové, zástupce pořadatele a zástupce módního průmyslu.

Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000,- Kč a stane se tváří jedné reklamní kampaně v roce 2014. Samozřejmě bez výhry neodejdou ani další dvě nejkrásnější finalistky. Soutěžící na druhém místě získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky ve výši 15 000 Kč.

Akci s názvem Staň se tváří Flory bude moderovat ta nejpovolanější v oboru – modelka Diana Kobzanová, uvidíte vystoupení vzdušných akrobatů a provazochodců a v obchodech na vás čekají slevy až 50%.

Kompletní informace o akci se dozvíte na webových stránkách:

Atrium Flora

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb, 130 značkových obchodů módy a zábavy. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Flora

Reklama