Diskuze

STAŇ SE MODELEM PRO ROLLAND ACADEMY v ECOart SALONU ROLLAND

ACADEMY ROLLAND ….už jste to slyšeli?

V Rollandu mají střih za 100kč a barvu za 500kč! : ) ano ano, staň se modelem pro ACADEMY ROLLAND a cena i služba jsou Tvoje.

Těšíme se na vás.

 

ECOart SALON ROLLAND, Francouzská 17, Praha 2, 120 00,Tel: 725 783 123, E-mail:rolland@rolland.cz

 

SHOWROOM ORGANICKÁ KOSMETIKA ROLLAND ﺍ ACADEMY ROLLAND ﺍ KREATIVNÍ KADEŘNÍCI KOSMETIKA A MASÁŽE ﺍ PROMĚNY NEW YOU ﺍ GALLERIE ﺍ EVENTY ﺍ WORKSHOPY ﺍ ŠKOLENÍ REKVALIFIKACE

 

ECOart SALON ROLLAND je první nezávislý multifunkční prostor a akreditované školící centrum, které spojuje krásu těla, ducha a mysli. ECOart SALON ROLLAND je kadeřnický, kosmetický a masérský salón s holistickým přístupem, kde si můžete zvýšit kvalifikaci rekvalifikačním kurzem v oblasti kadeřnictví a kosmetiky, ale zároveň kde se můžete i dále vzdělávat na seminářích a workshopech, potkávat se na cvičení jógy a na přehlídkách a vernisážích se seznamovat s talentovanými umělci.

ECOart SALON ROLLAND dodržuje ekologické zásady a dbá na obecně prospěšný a udržitelný přístup k naší zemi. ECOart SALON ROLLAND recykluje a třídí 5 komodit (papír, plast, sklo, hliník a bioodpad), svým klientům nabízí za tříděný bioodpad motivační program. ECOart SALON ROLLAND je členem Asociace společensky odpovědných firem. 

13.04.2015 - Diskuse o všem možném - autor: Eco Salon Rolland

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme