Celkem tematická reklama, co říkáte? Že bychom se kromě sběratelek reklamních letáků staly i hvězdami reklamního projektu :)

Po velkém úspěchu krátkých filmových variací projektu samosebou.cz (více jak 100 000 zhlédnutí), se realizační tým rozhodl dát šanci stát se protagonistou krátkého filmu každému. V rámci projektu na podporu třídění odpadů vznikne vánoční filmová epizoda a právě v ní máte šance stát se jedním z herců. Jak? Prostřednictvím video castingu.

Projekt samosebou.cz nenásilnou formou vyvrací mýty o třídění odpadu, které se v české společnosti občas vyskytují. Mladí čeští filmaři v nich za pomoci nejoblíbenějších žánrů světového filmu popsali nejenom ony mýty, ale hlavně je vyvrátili. A stejně tak jako téma odpadu, prochází všemi epizodami i hlavní představitel Tomáš Měcháček. Ten díky tomu získal do svého hereckého portfolia výčet rolí, který by mu mohla většina hereckých kolegů jen závidět. Stal se drsným detektivem, bojovníkem kung-fu, lupičem, chladnokrevným pistolníkem z divokého západu, ba i zamilovaným popelářem. A to vše ve spolupráci s nejlepšími českými filmovými štáby.

A stejná příležitost se nyní otevírá i nám ostatním. Projekt samosebou.cz připravuje speciální vánoční epizodu v níž se, kromě profesionálních herců, objeví i vítěz speciálního videocastingu. Jak takový videocasting probíhá se od 7. 11. 2011 můžete dozvědět v právě zveřejněném filmovém dokumentu  o něm. Zároveň se zde můžete inspirovat pro vlastní soutěžní videoklip.

Kromě jedinečné příležitosti jak poznat práci filmařů, můžete třeba nastartovat i svou hvězdnou kariéru, a tím podpořit i snahu o čistší prostředí kolem nás. Což je ostatně i smyslem celého projektu samosebou.cz. Změnit myšlení těch, kteří stále hledají výmluvy proč odpady netřídit. Např. Tomáš Měcháček k tomu dodává „ Třídění odpadu je pro mne samozřejmostí. A to i díky mému dvouletému pobytu v Norsku, kde je to dokonce společenskou nutností.“

Termín ukončení castingu je 30. 11. 2011 a vítěz bude vybrán porotou z řad odborné veřejnosti a neziskové společnosti EKO-KOM.

Veškeré informace o videocastingu a filmových epizodách naleznete na: www.samosebou.cz

reklama

Tomáš Měcháček a Josef Zeman na castingu na hlavní roli

Reklama