BRIO World, tedy náš svět, je hrací systém, který roste s vašimi dětmi a kde má jejich fantasie volné pole působnosti. Nekonečné možnosti pro rozvoj koordinace, kreativity, soustředění, plánování, ale také sociálních a verbálních schopností. Hra dětem umožní objevovat nové věci o nich samotných a prostředí, ve kterém žijí. A to vše zábavnou formou! 
 
BRIO umožňuje dětem zažívat stejné věci, jako v opravdovém životě, a proto pomáhá tento skutečný svět a jeho komplexnost pochopit. Je to svět, ve kterém se žije a pracuje, ve kterém přicházíme do kontaktu s jinými lidmi a dopravními prostředky, kde prožíváme různé situace. BRIO svět pomáhá v dětech vytvářet pocit bezpečí a ohleduplnosti k ostatním.
 
Na naší nové policejní stanice se světlem a zvukem se vždy něco děje. Do stanice se dá přímo vjet a vyvézt zloděje výtahem do vězení v prvním patře. Pak už stačí jen nasednout zpátky do policejní dodávky, zapnout majáčky a houkačky a jet za dalším úkolem. Doporučená maloobchodní cena je 1 079 Kč.

 
Vypukl požár a je potřeba jednat! BRIO Hasičská sada umožní malému požárníkovi okamžitě dojet do čerpací stanice a naplnit hasičský vlak vodou. Požárník přijede v hasičském autě a hadicí požár uhasí. Pro více akce doplňte o další BRIO koleje. Doporučená maloobchodní cena je 1 349 Kč.

 
Velký záchranářský set ze série Brio World v sobě kombinuje silnici a vláčkodráhu. Stačí otevřít garážová vrata a vyjet tam, kde je havárie. Samozřejmě se spuštěnými majáky a sirénou. Sada s mostem, požární stanicí, požárním autem a mašinkou je v rozloženém stavu velká 83×70 cm. Doporučená maloobchodní cena je 2 829 Kč.

 
Společnost BRIO si zakládá na tom, že její produkty nejsou vyráběny na úkor životního prostření. Od roku 2014 je sto procent dřevěných hraček vyrobena z FSC certifikovaného dřeva. To znamená, že veškeré dřevo, které se použije k výrobě BRIO hraček je sledovatelné a pochází z odpovědně spravovaných lesů.
 
A protože bezpečnost je pro nás na prvním místě, náš BRIO svět neobsahuje žádné malé části, a přestože hračky doporučujeme pro děti od tří let, jsou bezpečné i pro jejich mladší sourozence, kteří si tak v klidu mohou hrát ve stejném hracím prostoru.
 
O společnosti BRIO
 
Již vice než 100 let se společnost BRIO snaží šířit radost mezi dětma na celém světě. Snažíme se, aby si dětství pamatovaly jako šťastné období, plné vlastní fantazie. BRIO je švédská společnost, která vyrábí inovativní, vysoce kvalitní a dřevěné hračky, které dětem umožňují hrát si bezpečně a užít si přitom maximum zábavy. Společnost BRIO byla založena v roce 1884 a v současné době má své zastoupení ve vice než 30ti zemích světa.
 
Pro vice informací navštivte www.brio.net

Reklama