Dobrý den, tento rok se toho stalo opravdu hodně. Mezi nejlepší události určitě patří narození vnoučátka a to,že můj partner přestal po 20 letech kouřit a ještě že jsem na štědrý den zachránila pejska. To jsou opravdové "výhry".

Ale k nejdůležitější události patří onemocnění mé nejbližší kamarádky. Na začátku roku jí přišli na rakovinu prsu. Pamatuji si to,jako by to bylo ještě včera. Hned z nemocnice mi volala s brekem,že má rakovinu a že se radši zabije,ale to už jsem vyjížděla k ní a snažila se ji uklidnit. Řekla jsem jí,že jí budu v této nemoci po boku a že se vyléčí. Za to byla velmi ráda. Od té doby u nás byla "pečená-vařená" a snažila jsem se jí pomoct. Bylo to těžké,ale nakonec to dopadlo,musím zaklepat,dobře.

Plakala jsem dojetím,když po 3/4(tři čtvrtě) roku byla zdravá. To bylo asi to největší štěstí v tomto roce.

Hezký rok 2010 a ať je ještě úspěšnější než tento.

Maal

Text nebyl redakcí upraven.

Celý den si povídáme o tom, co rok dal, o tom, co se nám v roce 2009 podařilo, na co můžeme být hrdí a co pěkného nás potkalo. Vdala jste se? Narodilo se vám vytoužené miminko? Povýšili vás? Vyhrála jste v loterii? Našla jste si lepší práci, chlapa nebo skvělou kamarádku? Napište nám o tom!

Své příběhy, úvahy a zamyšlení, která můžete doplnit i fotkou, posílejte na známou e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší jako vždy odměníme!

Reklama