Stárnutí je záležitost značně relativní a individuální. Ačkoliv se nám může zdát, že stáří přichází až s odchodem do důchodu, ve skutečnosti začíná proces biologického stárnutí výrazně dříve, a to již kolem 45. roku života. Od tohoto okamžiku můžeme na sobě více než kdykoli předtím pociťovat například zvýšenou námahu při stoupání do schodů, nadměrnou zadýchanost při sebemenším popoběhnutí, celkovou slabost, či zhoršené snášení každodenního stresu. Nastává čas, kdy i správná kombinace zdravé výživy a pravidelný pohyb prostě nestačí na to, aby tělo dále fungovalo tak, jak bychom si přáli a jak jsme doposud byli zvyklí. Můžeme se s tímto stavem smířit, nebo se rozhodneme podniknout aktivní kroky.

 

V boji proti únavě, stresu a zmírnění obecných příznaků stárnutí bychom měli dávat přednost účinným a ověřeným léčebným přípravkům a dodat tělu ve správném poměru látky, které potřebuje, ale nedokáže samo vyrobit. Ke zcela mimořádným léčebným přípravkům patří Pharmatonâ Geriavit, který je možné koupit i bez lékařského předpisu v našich lékárnách. Jeho účinnost, snášenlivost a bezpečnost je ověřena nejen v klinických studiích, ale především pozitivními zkušenostmi miliónů žen a mužů na celém světě.

 

Pharmatonâ Geriavit obsahuje unikátní ženšenový výtažek G115â s vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů, stopových prvků a dalších látek. Pozitivně ovlivňuje vnímavost, soustředění, odolnost proti stresu, období rekonvalescence, fyzickou a duševní výkonnost. Pomáhá při únavě a vyčerpání a zmírňuje obecné příznaky stárnutí, zvyšuje obranyschopnost organismu. Přípravek je vhodný k dlouhodobému užívání i pro diabetiky.

 

K přípravku Pharmatonâ Geriavit můžete nyní v lékárně získat zdarma luxusní vánoční obal.

 

Pharmatonâ Geriavit je lék k vnitřnímu užití, proto čtěte pečlivě příbalový leták!

 

 

5 rad pro Vás, jak zůstat svěží a ve skvělé kondici

 

1. rada

Věnujte se fyzickému cvičení – sportujte. Hodinu odpoledne u televize nahraďte rychlou chůzí v přírodě. Tím si udržíte ohebné svaly a klouby a zároveň si posílíte tělo a zvýšíte odolnost organismu.

 

2. rada

Dbejte na přísun odpovídajícího množství živin. Konzumujte potraviny s nízkým obsahem tuků, bohaté na vlákninu, vitaminy, minerály a stopové prvky. Doplňte denní stravu ověřeným přípravkem Pharmaton® Geriavit, který pomáhá při vyčerpání, ztrátě koncentrace, oslabení imunity.

 

3. rada

Udržujte pružnou mysl. I když duševní výkonnost skutečně věkem postupně klesá, můžete mnoho ovlivnit duševním cvičením a udržet si tak dobrou duševní kondici do pozdního věku.

 

   • luštěte křížovky
   • hrajte hry, kde musíte přemýšlet
   • učte se cizí jazyky
   • cestujte a poznávejte nové kraje

 

4. rada

Udržujte kontakt s mladšími lidmi, udržujte společenské kontakty s přáteli a snažte se brát v úvahu jiné názory. Osamělost, zahořklost a netolerantnost nejenže škodí Vaší kondici, ale také Vašemu zdraví.

 

5. rada

Zajistěte si kvalitní a nerušený spánek. Kdo nenalezne v noci klid, bývá ve dne unavený, bez nálady, nesoustředěný a ztrácí na dlouho radost ze života.

Reklama