Na základě průzkumu internetových portálů většina lidí nechává vánoční nákupy až na poslední chvíli. Pokud k nim též patříte, společnost Electrolux vám nabízí několik tipů, které jistě každého potěší a vám ušetří čas s hledáním toho pravého dárku.

ElectroluxuÚplnou novinkou je červená rychlovarná konvice EEWA 7100R o objemu 1,5 l. Stačí pár okamžiků a voda v konvici je připravena na zalití voňavé kávy nebo čaje. Díky 360 ° otočné nerezové základně nemusíte řešit přesné uložení a můžete si užívat ranní pohodu. Konvice Electrolux disponuje několika dalšími funkcemi jako je např. snadné otevírání víka, ukazatel hladiny, odnímatelný filtr vodního kamene, trojí automatické vypínání: při dosažení varu, při prázdné konvici a při sejmutí ze základny, uložení přívodního kabelu, jenž je dlouhý 0,75 m a také příkon 2 200 W.
Pokud vám v domácnosti chybí topinkovač, kupte si ke konvici rovnou také červený model EAT 7100R. Dohromady tvoří pěkný designový set do vaší kuchyně.

 

Dalším tipem je tyčový mixér UltramixPro, který do vašeho domova Electroluxuvnese to nejlepší z profesionálních kuchyní. Je vybaven 25 cm dlouhou mixovací nohou a hlavou designovanou tak, že ho můžete použít přímo v hrncích a mísách. Mixér je navržen tak, aby nedocházelo k poškrábání nádob nebo k vystřikování obsahu kolem, takže šetří vaše nádobí a udržuje vaši kuchyni čistou. Tři speciální „velouté“ čepele eliminují hrudky a vytvářejí hustou sametovou strukturu polévek, omáček, koktejlů, pyré, majonéz a dalších pokrmů. Se svým 700wattovým motorem a turbo funkcí poskytuje UltramixPro dostatečný výkon ke krájení ovoce, ořechů a dokonce i k sekání tvrdších přísad, jako je led.

V portfoliu společnosti Electrolux je také elegantní filtrační konvice AquaSense™, jež poskytuje rychlejší filtraci než jakákoli jiná srovnatelná prémiová filtrační zařízení. Jedinečné a inovativní filtry PUREADVANTAGE™ využívají pokročilou filtrační technologii a filtrují vodu z kohoutku ve čtyřech krocích. Filtr snižuje tvrdost vody a odstraňuje látky ovlivňující chuť a vydávající pachy, jako je chlor a organické nečistoty. Dále snižuje obsah těžkých kovů (jako měď
a olovo) a pesticidů.

Electroluxu

ElectroluxuS domácí pekárnou od Electroluxu bude čerstvý chléb ve vaší kuchyni standardem. Pekárna nabízí 15 přednastavených programů včetně programu na přípravu těsta, sklopný hnětací hák a horkovzdušný ventilátor pro tu nejkřupavější kůrčičku.

 

Reklama